Хто такий Андрій Страховський?

22 травня 2017, 14:18

PR

Серед активних жителів Бучі та Ірпеня виборчого віку сьогодні важко знайти такого, хто не чув би імені Страховський Андрій Андрійович. В даний час найбільше відомий як депутат Ірпінської міської ради, Андрій Страховський також є головою будівельної Групи компаній "Strakhovskyi Group" та президентом Київської обласної федерації олімпійського тхеквондо. Страховський бере безпосередню участь в безлічі успішних проектів у кожній з областей своєї діяльності. А то, що його проекти дійсно успішні, сумніву не викликає: так, один з житлових комплексів, ЖК Continent, входить в десятку кращих новобудов Київської області! У чому ж секрет такої активності, та яке діло вважає для себе головним сам Страховський? Ми взяли невеличке інтерв'ю у Андрія Андрійовича.

Реклама

contacts

- Доброго дня, Андрію Андрійовичу! Чи можете ви самі відповісти на питання: Страховський Андрій – хто це?
- Вітаю! В першу чергу я – корінний ірпенчанин, який щиро любить своє рідне місто. А все те, чим я займаюся, дозволяє мені мати можливість по-справжньому покращувати і Ірпінь, і Бучу і, звичайно, життя в цих містах.

-Ваші інноваційні методи в будівництві та благоустрою жилих комплексів – предмет обговорення серед інших забудовників. Ви задаєте тренд, слідувати якому нелегко. Чому ви вибрали саме такий підхід до забудови?
- Моє завдання – проектувати і будувати будинки, житлові комплекси, цілі житлові райони, в яких буде без застережень зручно і комфортно жити. Сьогодні чотирьох стін з вікнами та парковки замало для того, щоб вважати будинок сучасним і прагнути придбати в ньому квартиру. Я знаю, що в гонитві за великим прибутком простіше знехтувати ергономікою, інноваційними рішеннями, технічною складовою. Однак моє завдання – будувати на століття і так, щоб і через багато років, з урахуванням безперервного  розвитку  технологій в моїх будинках було б так само комфортно жити, як і сьогодні.

В тренді
Закони для МВФ і подорожчання горілки – найголовніше про гроші СЬОГОДНІ

- Яким з ваших проектів ви пишаєтеся найбільше?
- Це дуже важке питання, на який дуже важко підібрати найбільш прийнятну відповідь. Напевно, неправильно оперувати словом "пишаюся". Будь-який проект, яким займаюся я особисто, або займається моя команда, приймається мною близько до серця. Будь-яке починання робиться не просто так, а для досягнення цілком певного результату. Серед наших проектів є як масові, популярні, які на слуху у великої кількості людей, так і ті, про які знає лише невелике коло  тих, що безпосередньо беруть участь у них. Хіба можна виділити якийсь із проектів, як особливий? Ні, ми пишаємося всим, що ми робимо.

Реклама

17991212_1350582465018634_5081288333246804342_n

- І останнє запитання. Чи всі ваші ініціативи викликають позитивний відгук у жителів Бучі та Ірпеня? Звідки ви черпаєте натхнення на активну діяльність?
– Знаєте, було б дивно, якби у діяльності будь-якого роду були б тільки шанувальники і не було б критиків. Навіть якщо ти займаєшся чимось, що суспільство схвалює безумовно, завжди є люди, яким не подобаються твої методи або швидкість твоєї роботи. Але є відмінний рецепт, як продовжувати займатися тією справою, в яку ти віриш всією душею: коли я бачу, що в упорядкованих нами парках відпочивають люди, в наші спортивні клуби приходять діти, я розумію, що всі наші зусилля не були марними. І я знаю, що вже завтра ми візьмемося за нову справу, яке ще на один крок наблизить нас до нашої мети: до міста, в якому добре жити.

Підпишись на наш telegram

Лише найважливіше та найцікавіше

Підписатися

Реклама

Читайте Segodnya.ua у Google News

Реклама

Натискаючи на кнопку «Прийняти» або продовжуючи користуватися сайтом, ви погоджуєтеся з правилами використання файлів cookie.

Прийняти