Кредити для малого і середнього бізнесу стають більш доступними

16 березня 2020, 12:30

Актуально

Альфа-Банк Україна оголосив про оновлення умов кредитування на розвиток малого та середнього бізнесу

В оновленій пропозиції відкривається доступ до фінансів тим клієнтам, які не мають ліквідних застав, для клієнтів з річною виручкою від 50 до 300 млн грн змінюється підхід до формування ставки, термін прийняття рішення банком скорочується до 5 робочих днів.

Гроші без застави

Ця пропозиція унікальна для українського фінансового ринку. Альфа-Банк Україна відкриває доступ до фінансів тим клієнтам, які не мають ліквідних застав.

"Це наш перший бізнес, – розповідає Анна, господиня хостела в Києві, – тому вкладалися ми з чоловіком в нього досить бюджетно – орендували квартиру. За п'ять років роботи накопичили досвід, постійних клієнтів і нові ідеї. І зрозуміли, що готові реалізувати концепцію хостелу нашої мрії з самого початкового рівня. Зараз ведемо переговори про покупку приміщення, вивчаємо пропозиції по дизайну і всілякі енергозберігаючі та теплозберігаючі лайфхаки та інновації, які допоможуть економити на комуналці. Розуміємо, що на реалізацію таких глобальних планів нам буде потрібно залучати додаткові гроші".

Без застави в Альфа-Банк Україна можна отримати кредитна суму до 7,5 мільйона гривень. Для отримання кредиту понад цієї суми забезпеченням може виступати будь-яке майно самого позичальника або майно заставодавця: нерухомість, транспортні засоби, обладнання.

Разовий кредит або кредитна лінія

Питання оперативного залучення фінансових коштів актуальне для будь-якого бізнесу, але особливо гостро воно стоїть перед бізнесом сезонним. За даними НБУ, в 2019-му найбільш активно МСБ брав кредити в лютому – липні в національній валюті, березні – червні в іноземній. Аграрії, підприємці, що працюють в курортному та туристичному секторі, – у них якраз зараз починається новий сезон ділової активності.

"Звичайно ж щороку перед початком сезону ми ремонтуємо все, що вимагає ремонту, оновлюємо текстиль, – розповідає Валентина, власниця бази відпочинку в курортному селищі Одеської області. – Поки обходилися власними силами. Але конкуренція з безвізом спонукає піднімати рівень сервісу, а це і більш високий рівень фінансових витрат. У нас програма мінімум цього року – повністю оновити меблі в будиночках, облаштувати мініпральню, перебудувати і переобладнати кухню. Спробуємо запустити на території своє невелике кафе, а це і продукти, і персонал... ".

Подібні витрати можна покрити, скориставшись разовим кредитом, який передбачає фінансування господарських потреб однією сумою. Якщо ж періодично необхідні гроші для декількох операційних циклів бізнесу, оптимальним вибором стане відновлювальна кредитна лінія, яку також пропонує Альфа-Банк Україна. Вона дозволяє протягом дії договору неодноразово отримувати та погашати суму кредиту в межах встановленого ліміту. При цьому відсотки нараховуються тільки за період фактичного користування кредитними коштами. Важливо, що фінансування за кредитними продуктами довгострокове – до 3 років.

Ставка може знижуватися

Ключове питання для бізнесу – скільки платити банку за надані гроші? Істотне зниження в грудні-лютому облікової ставки НБУ відбилося на оновленому кредитному продукті Альфа-Банк Україна. Дотримуючись тренду, банк пропонує кредити з плаваючим типом ставки для бізнесу з річним оборотом від 50 мільйонів гривень. Вона розраховується за формулою: облікова ставка НБУ + 4% (зараз становить 14%). Відповідно, при зниженні облікової ставки НБУ ставка кредитування за договором також буде знижуватися.

Швидке рішення та індивідуальний графік

Рішення про надання фінансування юридичним особам та ФОП з цільових галузей з різним розміром річної виручки (в цілому до 300 млн грн) банк дає протягом 5-ти робочих днів. До цільових галузей належать сільське господарство та АПК, харчова промисловість, роздрібна торгівля, оптова торгівля споживчими товарами, транспортні послуги, готельний бізнес, IT-послуги, легка промисловість. А для погашення кредиту складається індивідуальний графік для кожного клієнта. У ньому враховується специфіка господарської діяльності і регулярність або сезонність надходжень на рахунки.

АТ "Альфа-Банк". У Державному Реєстрі банків № 158. Ліцензія НБУ №61 від 05.10.2011 р. Усі види банківських послуг

Підпишись на наш telegram

Лише найважливіше та найцікавіше

Підписатися

Реклама

Читайте Segodnya.ua у Google News

Реклама

Новини партнерів

Загрузка...

Новини партнерів

Загрузка...
загрузка...

Натискаючи на кнопку «Прийняти» або продовжуючи користуватися сайтом, ви погоджуєтеся з правилами використання файлів cookie.

Прийняти