Косюк: Необхідно робити ставку на альтернативну енергетику, екологічність та безвідходність виробництв

5 лютого 2018, 14:58

Бiоенергетика

Три основних напрямки, в яких необхідно рухатися, – інтелектуалізація виробництва; енергетична незалежність і побудова бізнесу на основі чесності і відкритості

Нещодавно у своєму блозі голова правління МХП Юрій Косюк поділився думками щодо того, якими повинні бути інвестиції, куди їх необхідно вкладати та як розвивати. А також, яких кроків необхідно вжити, аби громади стали дійсно самодостатніми.

Реклама

На думку бізнесмена, залучення інвестицій є дуже важливим процесом. Однак необхідно інвестувати з винятковою вигодою для людей, підприємства та держави, а інакше вони не матимуть жодної цінності.

"Якщо брати поняття інвестицій, то на сьогодні слід виокремити три основоположні напрямки, в яких необхідно рухатись – це інтелектуалізація виробництва; енергетична незалежність та побудова бізнесу на основі чесності та відкритості" – зазначив Юрій Косюк.

У своєму блозі Косюк наголосив на тому, що українські підприємства вже сьогодні є самодостатніми успішними кейсами. Для прикладу він наводить бізнес-моделі МХП, якими вже користуються в Польщі та США. А також вважає, що в найближчій перспективі український бізнес повинен вийти з тіні, що стане точкою відліку створення успішних бізнесових історій у нашій державі.

"А далі буде інтелектуалізація бізнесу і промислових процесів, енергетична самодостатність підприємств і максимальна їх інтеграція в процеси децентралізації" – переконаний Юрій Косюк.

В тренді
ФОПам повернули карантинні 8000: закон про виплати набув чинності
Реклама

Голова правління МХП також вважає, що децентралізація вже дала перші плоди у якості отримання громадами повноважень та фінансових можливостей для розвитку та збагачення. І їхня енергетична незалежність в цьому контексті відіграє одну з провідних ролей.

"Економія енергоресурсів, перехід на відновлювальні джерела, екологічність та безвідходність виробництв – те, чого ми маємо досягти в найближчі роки. Саме тому МХП одним з пріоритетів своєї діяльності розглядає енергетичну самодостатність підприємств та екологічність виробництва через переробку відходів" – наголосив Косюк.

Зазначимо, що голова правління "Миронівський хлібопродукт" вже неодноразово наголошував на необхідності переходу України та її підприємств на "зелені" джерела енергетики. І МХП у цьому напрямку є одним з вітчизняних флагманів.

Підпишись на наш telegram

Лише найважливіше та найцікавіше

Підписатися

Реклама

Читайте Segodnya.ua у Google News

Реклама

Новини партнерів

Загрузка...

Новини партнерів

Загрузка...
загрузка...

Натискаючи на кнопку «Прийняти» або продовжуючи користуватися сайтом, ви погоджуєтеся з правилами використання файлів cookie.

Прийняти