Коломойський про компроміс щодо ПриватБанку: "Все продається і все купується"

21 вересня 2019 10:04

Бізнесмен каже, що від справжнього власника банку "не відчепиться"

Бізнесмен Ігор Коломойський не веде переговори про повернення націоналізованого ПриватБанку, що раніше належав йому, однак готовий до компромісу з владою України.

Реклама

Про це він заявив в ефірі соціально-політичного ток-шоу "Свобода слова Савіка Шустера" на телеканалі "Україна".

За словами Коломойського, він про це тільки читає в пресі, а "ніяких реальних переговорів – ні консультацій, ні переговорів, немає". Однак він очікує компромісу з владою в цьому питанні і говорить, що від справжнього власника "ПриватБанку" не відчепиться".

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Гончарук: Кабмін не веде переговорів про компроміс щодо ПриватБанку

"Я хотів би уточнити – нас цікавить ПриватБанк, але якщо процес врегулювання – така складність, і це може викликати турбулентність на фінансовому ринку, то ми можемо відмовитися від цього. Все продається і все купується", – додав Коломойський.

Реклама

Новини "Сьогодні" повідомляли, що секретар РНБО Олександр Данилюк в ефірі ток-шоу "Свобода слова Савіка Шустера" пояснив, чим загрожують спроби Коломойського повернути собі ПриватБанк.

Також повідомлялося, що інвестиційний банкір Сергій Фурса в ефірі ток-шоу заявив, що Коломойський і його партнери повинні повернути 5,5 млрд доларів державі в разі повернення банку колишньому власнику. 

Підпишись на наш telegram

Лише найважливіше та найцікавіше

Підписатися

Реклама

Читайте Segodnya.ua у Google News