Коболєв назвав головну поразку "Нафтогазу"

14 листопада 2018, 09:50

Глава НАК впевнений, що проблеми з опаленням в Кривому Розі і Смілі можна було б вирішити швидше і простіше

ГлаваправлінняНАК"НафтогазУкраїни"АндрійКоболєввважаєосновною поразкоюкомпаніїзаостанніроките, щовонане змоглапояснитисвоїмкінцевимбенефіціарам-населеннюУкраїнивсівигодиреформигазовогоринку.

"Нафтогазу" треба безпосередньо почати працювати з населенням – кінцевими споживачами газу і тепла", – назвав один із способів вирішення цієї проблеми глава "Нафтогазу".

На його думку,якбикомпаніязмоглапрацюватибезпосередньо,топроблеми,подібнітим, що виниклизаразз
затримками подачі тепла в Кривому Розі чи Смілі, можнабулобвирішуватизвигодоюдлякінцевогоспоживача.

Реклама

"Нам, правда, вдалося добитися великих перемог на зовнішньому ринку, але на внутрішньому фронті ми поки не дуже успішні", – констатував глава правління НАК.

Нагадаємо, близько 80 тисяч жителів Сміли скаржились на те, що в місті не включили опалення навітьвлікарнях,дитячихсадахішколах.Прицьомучиновникинавіть ненамагалисяпрогнозувати,колибатареїстанутьтеплими.

В тренді
Драматичне падіння: курс біткоїну обвалився після рекордів

УКривомуРозіопаленнявідключили11 листопада.Зпонеділка, 12 листопада,вшколахідитячихсадахКривогоРогу,якізалишаютьсябезтепла,оголошеніпозачерговіканікули.13листопадажителямКривогоРогу далитепло.

Підпишись на наш telegram

Лише найважливіше та найцікавіше

Підписатися

Реклама

Читайте Segodnya.ua у Google News

Реклама

Новини партнерів

Загрузка...

Новини партнерів

Загрузка...
загрузка...

Натискаючи на кнопку «Прийняти» або продовжуючи користуватися сайтом, ви погоджуєтеся з правилами використання файлів cookie.

Прийняти