Китайці готові інвестувати в Україну, але незадоволені правилами гри

Для успішних інвестицій потрібні єдині умови для всіх, стабільність законодавства і захист вкладених в економіку коштів

Одна з найбільших компаній в сфері відновлюваної енергетики китайська корпорація CNBM International готова інвестувати в Україну, однак хоче сприятливих бізнес умов, повідомляє censor.net.ua.

"Ми давно почали працювати в Україні, і ми віримо в вашу країну і її успішний економічний розвиток. Але часто декларації української влади залишаються тільки словами. Для поліпшення інвестиційного клімату необхідні реальні дії. Головні принципи: єдині правила гри для всіх, стабільність законодавства, захист вкладених в економіку коштів", – сказав глава правління корпорації під час візиту в Одеську область Джейсон Джанг.

Реклама

Він зазначив, що компанія CNBM є одним з найбільших інвесторів в Україні.

"Ми працюємо по всьому світу і підтримуємо інновації у всіх галузях. Наша компанія на практиці, через власні проекти в Україні, показує прихильність до світових цінностей з розвитку "зелених" технологій. Це дозволить збільшити частку відновлюваної енергетики в енергобалансі країн, а також створить ефективні інструменти в боротьбі з глобальними кліматичними змінами", – зазначив Джейсон Джанг.

Довідка: CNBM International входить в структуру Китайської національної групи корпорацій за будівельними матеріалами (CNBM), однієї з найбільших в Китаї. Група входить до списку топ-500 компаній Fortune. CNBM International активно розвивається в сфері відновлюваної енергетики, займає перше місце в Азії, і третє – в світі по виробництву вітряних лопатей, виробляє полі- і монокристалічні кремнієві, а також тонкоплівкові сонячні батареї загальною потужністю понад 1000 МВт в рік.

Реклама

Читайте також:

Реклама
Найважливіші та найцікавіші новини завжди під рукою
“Сьогодні” в Telegram Пiдпишись на RSS-канал

Рекомендації

Всі новини
Показати ще
Реклама
Всі новини
Останні новини
Показати ще
Опитування
статистика
Курс гривні СЬОГОДНІ

Валюта

Ціна (грн)

Долар США ($)

26.53

Євро (€)

31.08

Російський рубль (₽)

0.36

Загроза світової кризи
Як Evergrande опинилася на межі краху

Калькулятор зарплати

Калькулятор зарплати
Опитування

Натискаючи на кнопку «Прийняти» або продовжуючи користуватися сайтом, ви погоджуєтеся з правилами використання файлів cookie.

Прийняти