Кіберполіції шукає хакерів: яку роботу пропонують

26 квітня 2018, 04:17

"Білі" хакери допомагають боротися з кіберзагрозами

Поки хакери зламують сайти міністерств, але вже восени 2018 року департамент кіберполіції України поповниться новими IT-фахівцями, які стануть захищати вітчизняний кіберфронт від віртуальних загроз. Не так давно Нацполіція відкрила 17 вакансій для т.зв. "білих" хакерів. Конкурс буде проходити до 11 червня, після чого кандидатів, які успішно пройшли атестацію, приймуть до лав кіберполіції. Подальше навчання фахівців проведуть на базі Харківського національного університету внутрішніх справ.

Реклама

Перші молоді IT-фахівці в рядах кіберполіції почали працювати ще в кінці 2016 року. Сьогодні вони закривають західний, південний, центральний і східний регіони країни, розповів UBR.ua начальник департаменту кіберполіції Національної поліції України Сергій Демедюк.

В їх основні службові повноваження входить:

  • проведення заходів, спрямованих на виявлення, фіксацію і аналіз цифрових доказів вчинення кримінальних правопорушень;
  • надання інформаційно-технологічної допомоги оперативним підрозділам Департаменту та органам досудового розслідування всіх правоохоронних структур;
  • проектування, розробка і впровадження програмних і програмно-оперативних комплексів;
  • накопичення, аналіз та впровадження позитивного міжнародного та вітчизняного досвіду протидії кіберзлочинів.

За словами Демедюка, експеримент себе повністю виправдав. І відповідно до умов нового відбору, крім загальних вимог до поліцейських, кандидати повинні будуть володіти комплексом теоретичних і практичних знань, а також пройти складний конкурс, що складається з декількох етапів, який, крім іншого, включатиме в себе кваліфікаційний іспит.

В тренді
Тиша перед бурею. Чому АЗС підвищать ціну дизпального й автогазу

"Ми готові запропонувати нашим фахівцям гідну зарплату від 25 до 50 тис. грн. з урахуванням результатів виконання спецзавдань, соцпакет, професійну підготовку за міжнародними стандартами і перспективу кар'єрного росту", – розповів Демедюк.

Реклама

Нагадаємо, нещодавно в Києві кіберполіції зловила небезпечного хакера. Чоловік з 2016 року був учасником хакерського угруповання, відомого під назвою Cobalt, члени якої причетні до масових атак на різні світові банки. В обов'язки затриманого входила розробка та підтримка належної роботи експлойтів, які використовували уразливості в найбільш поширених серед користувачів програмних продуктах.


Підпишись на наш telegram

Лише найважливіше та найцікавіше

Підписатися

Реклама

Читайте Segodnya.ua у Google News

Реклама

Новини партнерів

Загрузка...

Новини партнерів

Загрузка...
загрузка...

Натискаючи на кнопку «Прийняти» або продовжуючи користуватися сайтом, ви погоджуєтеся з правилами використання файлів cookie.

Прийняти