Кожен третій "Доступний кредит 5-7-9%" видав Укргазбанк

18 червня 2020, 10:58

Актуально

Клієнти Укргазбанку отримали 145,9 млн грн доступного кредиту

Навіть в період карантину українські підприємці отримали 639 кредитів, де кожен третій позичальник – клієнт Укргазбанку. Таку статистику підтверджує банк на своєму сайті.

У програмі "Доступні кредити 5-7-9%" вже беруть участь 16 банків, які забезпечили 404,8 млн грн кредитів для бізнесу, а 145,9 млн грн із них отримали клієнти Укргазбанку.

У січні держбанк став першим учасником "5-7-9%", чим закріпив за собою статус надійного партнера держави та бізнесу. І вже в перший день її дії фінустанова підписала одразу 11 кредитних угод, що вчергове підтверджує затребуваність програми бізнесом. Та, на жаль, пандемія і карантин докорінно змінили плани підприємців та внесли свої корективи в їх подальший розвиток. Незважаючи на ці складні умови, банку все ж вдалося першим перетнути позначку у 100 кредитів "5-7-9%" на суму 71,5 млн грн.

У травні були розширені умови програми, згідно з пропозицією уряду підтримати український бізнес та подолати наслідки пандемії. Наразі отримати фінансову підтримку можуть суб'єкти господарювання з річним доходом до 100 млн грн, а також скасовано обмеження щодо кількості працівників для учасників програми. Максимальна сума кредиту збільшилася вдвічі і тепер становить до 3 млн грн. У той же час до програми почали активно долучатися інші банки.

Вже в кінці травня Укргазбанк видав перший в Україні кредит з гарантією за програмою "Доступні кредити 5-7-9%". Позичальником став клієнт Укргазбанку – фермерське господарство "Таврійська ягода" із села Приморське, що займається вирощуванням овочів та ягід. Банк видав кредит на 1,5 млн грн строком на 5 років для організації сучасної системи крапельного зрошення, а Фонд розвитку підприємництва видав гарантію, що покриває 50% суми кредиту.

Наступного ж дня перший в Україні стартап отримав "Доступний кредит 5-7-9%". Необхідні кошти, а це – 1,3 млн грн були видані для започаткування бізнесу. Його ідея – виробництво екологічного розпалювача вогню з деревної вовни. Як зазначають банкіри, це 100% екологічний продукт, який не забруднює довкілля на відміну від хімічних аналогів. Щоб відкрити цілий комплекс з виробництва дерев’яної вовни та розпалювача вогню, банк видав кредит під 7% річних на 3 роки. Фонд розвитку підприємництва надав гарантію, що покриває 80% суми кредиту.

Підпишись на наш telegram

Лише найважливіше та найцікавіше

Підписатися

Реклама

Читайте Segodnya.ua у Google News

Реклама

Новини партнерів

Загрузка...

Новини партнерів

Загрузка...
загрузка...

Натискаючи на кнопку «Прийняти» або продовжуючи користуватися сайтом, ви погоджуєтеся з правилами використання файлів cookie.

Прийняти