Канада пообіцяла Україні "вільну торгівлю"

10 травня 2016, 16:40

Договір повинен вступити в силу вже влітку

Україна і Канада розраховують завершити всі переговорні процедури щодо Угоди про зону вільної торгівлі між двома країнами вже влітку поточного року. Про це повідомив надзвичайний і повноважний посол Канади в Україні Роман Ващук.

Реклама

"Ми розраховуємо, що вдасться зробити все (завершити переговорний процес – Ред.) вже влітку поточного року", – сказав посол.

Нагадаємо, Україна і Канада 14 липня 2015 року підписали документ про завершення переговорів щодо створення зони вільної торгівлі. Положення проекту угоди про вільну торгівлю між Україною та Канадою забезпечують, зокрема, поглиблення торговельного та економічного співробітництва, в тому числі в частині торгівлі промисловими і сільськогосподарськими товарами, захисту інтелектуальної власності, регулювання державних закупівель.

В тренді
Закони для МВФ і подорожчання горілки – найголовніше про гроші СЬОГОДНІ

Відразу після вступу угоди в силу Канада відкриє українським експортерам вільний доступ до 98% свого ринку товарів. При цьому Україна, перш ніж лібералізувати ринок, повністю скасувавши імпортні мита, буде мати в розпорядженні перехідний період. У довгостроковій перспективі для бізнесу угода стане можливістю диверсифікації торговельних потоків, стане поштовхом до модернізації українських підприємств для виробництва товарів з високою доданою вартістю для експорту в Канаду.

Реклама

Підпишись на наш telegram

Лише найважливіше та найцікавіше

Підписатися

Реклама

Читайте Segodnya.ua у Google News

Реклама

Натискаючи на кнопку «Прийняти» або продовжуючи користуватися сайтом, ви погоджуєтеся з правилами використання файлів cookie.

Прийняти