Як сімейні цінності допомагають в досягненні енергетичної незалежності України

15 грудня 2019, 12:56

За шість років ДТЕК Нафтогаз вклав понад 10 мільярдів гривень у видобуток газу в Україні

Газовидобуток став для них сімейною справою. Батько шукає паливо і розробляє родовища, син – прораховує інвестиції для проектів. Своєю щоденною працею вони побудували кар'єру і заробили повагу колег.

Реклама

За столом переговорів нагальні питання з видобутку газу вирішують колеги. Вони – батько і син.

"Є можливість спілкуватися з батьком безпосередньо, але не більше, ніж всі інші", – говорить Олег Гафич, начальник відділу інвестицій ДТЕК Нафтогаз.

Гафич – сімейна династія в сфері газовидобування. Олег веде фінансове планування і розрахунки. Іван управляє дирекцією геології і перспективного розвитку компанії, шукає газ і розробляє родовища. Він усе життя присвятив геології, починав з польової роботи.

Обидва працюють над досягненням енергетичної незалежності України.

"Для мене дуже важливо бачити реально те, чим ти керуєш, їздити на об'єкти, розмовляти з людьми, з'ясовувати внутрішні проблеми", – говорить Іван Гафич, директор з розвідки і перспективного розвитку ДТЕК Нафтогаз.

У Полтаві, щоб розробити родовища, застосовують інноваційні методи геологічних досліджень в компанії і галузі. Результати вражають.

"Це якраз нові технології, інновації, інші підходи. Треба пробувати отримати газ, звідки ніхто не отримував. Це філософія ДТЕК", – ділиться Іван Гафич.

Реклама

ДТЕК Нафтогаз – найбільший інвестор серед приватних компаній. За шість років вклав понад 10 мільярдів гривень у видобуток газу в Україні.

"Щоб досягти енергетичної незалежності, щодня по всій країні старанно трудяться тисячі працівників нафтогазової галузі – геологи, буровики. Саме завдяки професіоналізму і віддачі цих людей ДТЕК Нафтогаз вдалося збільшити обсяг видобутку газу більше ніж в три рази. Я впевнений, що сьогодні є всі передумови, щоб Україна стала самодостатньою країною і повністю припинила закупівлі газу за кордоном", – говорить Ігор Щуров, генеральний директор ДТЕК Нафтогаз.

Найближчі цілі компанії – збільшити видобуток газу в кілька разів і забезпечити енергонезалежність країни.

Свою долю Олег Гафич теж зустрів на роботі.

"Мені ця дівчина сподобалася відразу, через деякий час зрозумів, що подобається і треба робити перший крок", – ділиться він.

Нещодавно пара зіграла весілля. Династія триває.

Раніше в ДТЕК Нафтогаз назвали спосіб, як наростити видобуток газу і підвищити енергонезалежність України.

Реклама

Підпишись на наш telegram

Лише найважливіше та найцікавіше

Підписатися

Реклама

Читайте Segodnya.ua у Google News

Реклама

Натискаючи на кнопку «Прийняти» або продовжуючи користуватися сайтом, ви погоджуєтеся з правилами використання файлів cookie.

Прийняти