Як оформити розстрочку на оплату комуналки: три кроки

12 листопада 2016 7:09

Олександр Панченко Олександр Панченко

Розстрочка на оплату послуг ЖКГ дозволить зменшити щомісячний платіж вдвічі

Знастаннямхолодіввсебільшеукраїнців,якіне отримуютьсубсидію,зайнялисяоформленнямплатежівза"комуналку"врозстрочку.Нагадаємо,рішенняпро таку можливістьКабінетміністрівприйняввжовтні.Засловамипрем'єраВолодимираГройсмана,оплатапо частинахстосуєтьсятількиопалення,азаводу,газіелектроенергіюдоведетьсяплатити,якіраніше."Сегодня"з'ясувала,кудизвертатисязаоформленнямтакого розстроченнятаякіпотрібнідокументи(див.інфографіку).

Реклама

КУДИ І ЩО.Якроз'яснилинамупрес-службіКабінетуміністрів,механізмоформленнярозстрочкидужепростий.Дляцьоготребаособистописьмовозвернутисявкомпанію,якапостачаєтеплодляопалення.Згідно з постановоюКабміну,розстрочка-безвідсоткова,авсюнарахованусумузаопалювальнийсезонподілятьрівнимиплатежамине нашістьмісяців(зжовтня по квітень,колибатареїгарячі),якзараз,ана12.Цезменшитьщомісячнийплатіжудвічі.

Форму заяви на оформлення розстрочки можна скачати самому з сайту Кабміну або до свого постачальника тепла. Воно пишеться від імені власника житла з проханням надати розстрочку по платежу на опалювальний сезон і діє рік, потім, при необхідності, договір доведеться продовжувати. У своїй заяві прохач підтверджує, що у нього немає субсидії на отопсезон (тим, хто її отримує, розстрочка не надається) і гарантує щомісячну своєчасну оплату суми, зазначеної в рахунку (при простроченні або несплаті скасування розстрочення не передбачена. – Авт.). оплату зменшать удвічі з місяця подання заяви, тобто жовтневі рахунки за тепло доведеться сплатити повністю. А ось в листопаді будуть вже менше.

_01_141

В тренді
Долар і євро здали позиції: курс валют НБУ
Долар стабілізується

ПОСТАЧАЛЬНИКИ І ЕКСПЕРТИ.Якповідомилинамнагарячійлінії"Київенерго"(постачальниктеплавКиєві),внайближчий тижденьвжеможнабудезвертатисязанаданнямрозстрочкивїхцентриобслуговування.Екс-міністрЖКГ,головаСпілки власниківжитлаУкраїниОлексійКучеренконагадав,щопрактикаоплатизаопаленняпротягомрокурівнимичасткамибуласкасовананедавно,іїїповерненнядопоможетим,хтоне можеплатити100%іне маєправанасубсидію.

Реклама

Всі подробиці в спецтемі Інфографіка: економіка в цифрах

Підпишись на наш telegram

Лише найважливіше та найцікавіше

Підписатися

Реклама

Читайте Segodnya.ua у Google News

Реклама

Натискаючи на кнопку «Прийняти» або продовжуючи користуватися сайтом, ви погоджуєтеся з правилами використання файлів cookie.

Прийняти