Кабмін придумав, як не допустити затримок пенсій в Україні – ЗМІ

16 листопада 2018, 10:06

Порядок розрахунків Пенсійного фонду з Держказначейством планують змінити

Крім перенесення впровадження накопичувальних пенсій на 2020 рік, Міністерствосоціальноїполітикизапропонувало Кабмінускасуватиконкретнітерміни,вякіПенсійнийфонд(ПФ)повиненповертатипозикиДержказначейства.

Реклама

ТакерішенняміністрсоціальноїполітикиАндрійРевавинісназасіданняуряду14 листопада,повідомила "Економічна правда". За данимивидання,остаточнерішенняпокине прийнято,проектпостановибудутьдопрацьовувати.

Відзначається,щоскасуваннятермінівпотрібне,щоб"забезпечитисвоєчаснувиплатупенсійіне допуститизаборгованостіз пенсійних виплат".

В тренді
Оформлення субсидій по-новому: українцям підказали чотири способи
В тренді
Закони про пільгове розмитнення євроблях набрали чинності: чого чекати далі?
До України завезли сотні тисяч "євроблях"
В тренді
Транзит газу падає, втрати економіки зростають – найголовніше про гроші СЬОГОДНІ
Фото: "Укртрансгаз"

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ

УКабмінівважають,щодляцьогопотрібновнестизмінивпорядокпокриттятимчасовихкасовихрозривівПенсійногофонду.Мовапро те,щобвиключитинормупро поверненняпозикдокінцяпоточногобюджетногоперіоду-тобтоПФзможене повертатиборгиказначействупротягомроку.

Нагадаємо, в кінці липня в Україні виникли затримки з виплатою пенсій. ТодівПенсійномуфондіпояснили,щозатримкабулаобумовлена"касовимирозриваминадходженнясоціальноговнеску".ПФдовелосявзятипозикууДержказначейства.

Реклама

Підпишись на наш telegram

Лише найважливіше та найцікавіше

Підписатися

Реклама

Читайте Segodnya.ua у Google News

Реклама

Натискаючи на кнопку «Прийняти» або продовжуючи користуватися сайтом, ви погоджуєтеся з правилами використання файлів cookie.

Прийняти