Кабмін має намір створити робочу групу з об'єднання "Центренерго" з держшахтами

2 вересня 2020 17:30

Инна Бабур Инна Бабур

Створення робочої групи необхідно для оптимізації роботи "Центренерго"

Кабінет міністрів має намір створити міжвідомчу робочу групу, яка відпрацює питання з визначення моделі об'єднання за участю державних вугледобувних підприємств та ПАТ "Центренерго", повідомляє "Інтерфакс-Україна".

Реклама

Відповідний проєкт постанови, розроблений Фондом державного майна, включений до порядку денного засідання уряду в середу.

Згідно з проєктом постанови, міжвідомча робоча група повинна визначити модель об'єднання державних вугледобувних підприємств і "Центренерго" в місячний строк.

У пояснювальній записці до проєкту постанови зазначається, що створення робочої групи необхідно для оптимізації роботи "Центренерго", що є основним споживачем вугілля державних вуглевидобувних підприємств, забезпечення ринку збуту вугілля вітчизняного походження та безперебійної роботи державних шахт.

На думку авторів проєкту постанови, створення об'єднання буде, зокрема, сприяти підвищенню інвестиційної привабливості "Центренерго" в розрізі майбутньої приватизації, запланованої на 2021 рік, а також дозволить відмовитися від дотацій у вугільну галузь.

Не пропусти!
Нідерланди – Україна: онлайн першого матчу команди Шевченка на Євро-2020
Реклама

Як повідомлялося, Міністерство енергетики 31 серпня заявило, що у майбутній Концепції трансформації вугільних регіонів хоче передбачити створення вертикально інтегрованої компанії в складі "Центренерго" і найбільш ефективних державних вугледобувних підприємств.

1 вересня компанія "ДТЕК Добропіллявугілля", що є орендарем цілісного майнового комплексу "Добропіллявугілля", заявила, що виступає за більш плідну співпрацю з ПАТ "Центренерго".

Раніше ідею передачі перспективних державних шахт очолюваної ним компанії з наступною побудовою роботи по зниженню собівартості видобутого ними вугілля підтримав в.о. генерального директора "Центренерго" Олександр Корчинський.

Підпишись на наш telegram

Лише найважливіше та найцікавіше

Підписатися

Реклама

Читайте Segodnya.ua у Google News

Реклама

Натискаючи на кнопку «Прийняти» або продовжуючи користуватися сайтом, ви погоджуєтеся з правилами використання файлів cookie.

Прийняти