Кабмін має намір провести земельну реформу – Гройсман

16 вересня 2017, 12:53

Крім проведення земельної реформи, уряд найближчим часом планує впровадити реформи пенсійної, медичної, освітньої сфер

Український уряд не відступив від наміру проведення земельної реформи, заявив прем'єр-міністр Володимир Гройсман на 14-тій щорічній зустрічі Ялтинської європейської стратегії (YES), організованій Фондом Віктора Пінчука.

"Ми вважаємо, що реформа земельних відносин є надзвичайно важливою, в тому числі, для розвитку економіки. Ми ніколи не відступали від неї, ми проводимо роз'яснення, хочемо, щоб кожна людина в країні розумів, в чому її суть і як вона буде проведена. Люди повинні отримати чіткі гарантії того, що ніхто з іноземних громадян українську землю не зможе ні придбати, ні якимось чином нею заволодіти. Це принципово важливо", – сказав прем'єр-міністр.

Крім проведення земельної реформи, уряд найближчим часом планує впровадити реформи пенсійної, медичної, освітньої сфер, а також активізувати приватизацію.

"Буквально на наступному тижні Україна може побачити нову, справедливу пенсійну систему, яка буде забезпечувати, в тому числі, і макроекономічну стабілізацію. Ми близько підійшли до нової системи охорони здоров'я, а кілька тижнів тому парламент прийняв нову систему освіти", – додав Володимир Гройсман.

Раніше
Гройсман повідомив, що Кабмін проводить верифікацію формули ціни на газ для населення.

В тренді
Долар між довгими вихідними застряг на мінімумі з березня: офіційний курс
Ялтинськаєвропейськастратегія(Yalta European Strategy,скороченофорумYES)-щорічнаконференція,якуорганізовуєФондВіктораПінчука.

НаконференціїзбираютьсянайвпливовішіполітикитапідприємціУкраїниісвіту,вонапроходитьщорічно,починаючиз 2004 року.
МетоюконференціїєрозвитокУкраїни,їїєвропейське майбутнє,атакожналагодженняміжнароднихзв'язків.

ЗасновникомЯлтинськоїєвропейськоїстратегіїєВікторПінчук,відомийукраїнськийбізнесменімеценат.
Реклама

Всі подробиці в спецтемі Земельна реформа

Підпишись на наш telegram

Лише найважливіше та найцікавіше

Підписатися

Реклама

Читайте Segodnya.ua у Google News

Реклама

Натискаючи на кнопку «Прийняти» або продовжуючи користуватися сайтом, ви погоджуєтеся з правилами використання файлів cookie.

Прийняти