До Нового року в Авдіївці буде газ – Зубко

16 грудня 2017, 18:10

Без газопостачання залишаються 20 тисяч жителів Авдіївки і Ясинуватського району

ПідвіднийгазопровіддоАвдіївкиплануютьдобудуватидокінця2017 року.Про цезаявиввіце-прем'єр-міністр,міністррегіональногорозвитку,будівництватажитлово-комунального господарстваГеннадійЗубкопід часробочоїпоїздкивДонецьку область.

"До Нового року в Авдіївці буде газ. До кінця року має бути завершена добудова підвідного газопроводу до Авдіївки від селища Очеретине", - цитує прес-служба слова Зубко.

Віце-прем'єрнагадав,щовчервніцьогорокучерез обстрілибойовиків
був пошкоджений магістральний газопровід і безгазопостачаннязалишилися20 тисячжителівАвдіївкиірядунаселенихпунктівЯсинуватськогорайону.

Реклама

Длявиходузнадзвичайноїситуації,за словамивіце-прем'єра,буврозробленийпроектбудівництвагазопроводу.Зубкоуточнив,щогазопровідвАвдіївцібудуютьвобхідтимчасовоокупованоїтериторії,довжина"труби"-більше 14км.

В тренді
Озолотилися, але не дуже. Скільки заробили майнери біткоїну за місяць

Раніше повідомлялося, що бойовики не дають полагодити перебиту магістраль. Зазначалося,щобудівництвогазопроводувобхідОРДЛОпотребує59 мільйонівгривень.

Підпишись на наш telegram

Лише найважливіше та найцікавіше

Підписатися

Реклама

Читайте Segodnya.ua у Google News

Реклама

Натискаючи на кнопку «Прийняти» або продовжуючи користуватися сайтом, ви погоджуєтеся з правилами використання файлів cookie.

Прийняти