Підсумки дня: громадяни 46 країн можуть оформити електронні візи для в'їзду в Україну

4 квітня 2018, 19:43

Сергій Гусєв

Опалювальний сезон завершується, уряд розподіляє бюджетні кошти на соціальні цілі, європейці продовжують кредитне фінансування проектів в Україні

СУСПІЛЬСТВО

Реклама

24 разизаминулу добубойовикинезаконнихзбройнихформуваньпорушилирежимприпиненнявогню.Внаслідокобстрілуодинукраїнськийвійськовослужбовецьбувпоранений,повідомивпрес-центрштабуАТО.

Розподілив 1,9 млрд грнКабінетміністрівсубвенціїздержавногобюджетумісцевимбюджетамнаформуванняінфраструктуриоб'єднанихтериторіальнихгромадв2018 році.Цікоштибудутьвикористовуватисяза програмамиспівфінансування.

Направляти 70%виручкивідпродажувугілляКабінетміністрівзобов'язавдержавнішахти,якімаютьзначніборгиповиплатізаробітноїплати,напогашенняцихборгів.
Для громадян 46 країнсталоможливимоформленняелектроннихвіздляв'їздувУкраїну.Терміноформленнявізистановитьдо9робочихднів,авартість-65дол.Візає разовоюідієдо30днів.

6 квітня вКиєвіплануютьзавершитиопалювальнийсезон.Про цеповідомилаКиївськаміськадержавнаадміністрація.

1,39 млрд грнтакасубвенціянаНовуукраїнськушколупередбаченавдержбюджетіна2018рік,зцихкоштів998,7млн грнпідутьнаобладнанняпочаткової школи,а386,5млн грн-нанавчаннявчителівпочатковоїшколи.Постанову,що регулюєрозподілцихкоштівіїхвикористання,прийнявКабмін.

Реклама

44 договорипризупинилиаборозірвалиУкраїнаіРосіязпочаткуросійськоїагресії.Про цеповідомилазаступникміністразакордонних справз питаньєвропейськоїінтеграціїОленаЗеркаль.До 2014 рокукраїнамибувукладений451договір.

ЕКОНОМІКА

На рівні 26,32 грнна 4квітня Національнийбанквстановивофіційнийкурсгривнідоамериканського долара.Такимчином,впорівняннізпопереднімробочимднем,курсдоларавирісна16копійок.Сьогоднікурсдоларанаміжбанкувпродажузнизивсяна2копійкидо26,27грн,авпокупцізберігсянарівні26,25грн.

В тренді
Долар застиг на місці, євро подешевшав: курс валют Нацбанку
Курс долара в Україні завмер
В тренді
Через війну в Ізраїлі МАУ скасувала авіарейси до Тель-Авіва: що робити з квитками
МАУ відкриває нові рейси з Києва і скасовує плату за зміну дати вильоту
В тренді
Долар в Україні знову подешевшав, євро припинив зростати: курс валют
268 млнєвронатакусумубудепідписанийдоговірз Європейськоюкомісієюпро фінансування"ПрограмипідтримкиенергоефективностівУкраїні-ЕЕ4U"строкомнасімроків.

25-30 нових проектів фінансування має намір реалізувати в Україні в поточному році Європейський банк реконструкції і розвитку, повідомив глава представництва ЄБРР в Україні Шевкі Аджунер. Три або чотири проекти стосуватимуться транспортного сектора та інфраструктури, а загальна сума фінансування становитиме до 200 млн євро.

184,258 млн грн сьогодні залучило до державного бюджету Міністерство фінансів на плановому щотижневому аукціоні з розміщення облігацій внутрішньої державної позики (ОВДП). Кошти залучені від продажу облігацій терміном обігу 91 день із середньозваженою дохідністю 17,33% річних.

Близько 127 млрд гривень виплачено за рік з запуску онлайн-реєстру автоматичного відшкодування ПДВ. За даними Мінфіну, майже 90% заявок відшкодовується в 30-денний термін.
Реклама

30,772 млн т зернових з початку 2017/2018 маркетингового року (МР, липень-червень) по 28 березня 2018 року експортувала. Україна. У 2016/2017 МР експорт склав 43,9 млн тонн. За прогнозами Мінагрополітики, експорт зернових в 2017/2018 МР складе 41 млн тонн.

СВІТ

Скоротиться до 10-15 млрд кубометрівна рік транзит російського газу через Україну після введення в дію газопроводів "Турецький потік" і "Північний потік-2", Про це заявив глава "Газпрому" Олексій Міллер. У 2017 році транзит російського газу через Україну досяг рекордного за останні вісім років обсягу в 93,5 мільярда кубів.

Заблокувала 270 сторінок соціальна мережа Facebook. За її даними, вони належать російському "Агентству досліджень інтернету" (IRA) і використовувалися для політичного впливу на користувачів з Росії і російськомовних жителів країн-сусідів РФ, серед яких і Україна. Про це заявив засновник мережі Марк Цукерберг.

Опустилося до 8,5% безробіття в 19 країнах єврозони в лютому з 8,6% в січні, свідчать дані Статистичного управління ЄС. Це мінімальний рівень за останні дев'ять років. Результат збігся із середніми прогнозами експертів. У лютому 2017 року показник знаходився на позначці 9,5%.

11 квітня засновник компанії Facebook Марк Цукерберг буде давати свідчення в Конгресі США з приводу масштабного витоку даних з соцмережі і скандалу з Cambridge Analytica.
Реклама

Підпишись на наш telegram

Лише найважливіше та найцікавіше

Підписатися

Реклама

Читайте Segodnya.ua у Google News

Реклама

Натискаючи на кнопку «Прийняти» або продовжуючи користуватися сайтом, ви погоджуєтеся з правилами використання файлів cookie.

Прийняти