Підсумки 3 квітня: головні події дня, в Україні і світі

3 квітня 2018, 19:16

Сергій Гусєв

Мінсоцполітики на 10 років обіцяє забути про підвищення пенсійного віку, а заборгованість населення з оплати житлово-комунальних послуг збільшилась

СУСПІЛЬСТВО

Реклама

20 разів за минулу добу бойовики незаконних збройних формувань порушили режим припинення вогню. Внаслідок обстрілу жоден український військовослужбовець не постраждав, повідомив прес-центр штабу АТО.

Близько 12,5 тисяч українців в перший день національної компанії "Доктор для кожної сім'ї" підписали декларацію з сімейним лікарем. Про це повідомили в Міністерстві охорони здоров'я.

1492590 переселенців або 1218026 сімей з Донбасу і Криму станом на 2 квітня враховані структурними підрозділами соціального захисту населення обласних та Київської міської державних адміністрацій.

Щонайменше ще 10 років питання про підвищення пенсійного віку українців не буде підніматися. "За прогнозами демографів, через 10 років нам доведеться знову повертатися до цього питання", – сказав міністр соцполітики Андрій Рева
.

Ціни на квитки залишаються без змінв"Укрзалізниці"повідомили,щонаказМінінфраструктурипро підвищенняпасажирськихтарифівщеузгоджується.

Збільшилася на 12% заборгованість населення з оплати житлово-комунальних послуг за лютий і досягла 36,8 млрд грн (без урахування електроенергії). При цьому не повідомляється, яку частину цієї суцмми становлять неоплачені державою субсидії.

Конкурси з метою заняття 455 посад оголосило Державне бюро розслідувань – набір фахівців йде для семи територіальних управлінь, розташованих в Києві, Львові, Хмельницькому, Миколаєві, Мелітополі, Полтаві, Краматорську. У кожному з них оголошено конкурс на 65 посад.

Захворіли 699 осіб на кір в Україні за 13-й тиждень 2018 року: 331 дорослий та 368 дітей
.

ЕКОНОМІКА

На рівні 26,16 грнна 3квітня Національнийбанквстановивофіційнийкурсгривнідоамериканського долара.Такимчином,впорівняннізпопереднімробочимднем,курсдолараопустивсяна14копійок.Сьогоднікурсдоларанаміжбанкувпродажупідвищивсяна10копійокдо26,29грн,авпокупціпідвищивсяна9копійок-до26,25грн.

В тренді
Apple розширить рекламний бізнес і потужно вдарить по доходах Facebook
На 3,1% менше плановогопоказникасклалидоходидержавногобюджетузатримісяці,повідомилаДержавнаказначейськаслужба.У тойжечас,вберезнідержбюджетотримавна1%більшеплану.
Реклама

34,9 млрд грнзі свого прибуткуНаціональнийбанкмає намірперерахуватидо держбюджету,щона15,65млрд грнменше,ніжпередбаченозакономпро держбюджет-2018(50,55млрд грн),повідомивглаваРадиНБУБогданДанилишин.У 2017 роціНБУнаправивдо держбюджету44,38млрд грн.

423 компаніїзареєструвалигромадяниУкраїнивЕстонії,скористалисякарткоюелектронногогромадянствацієїкраїни.Ценайвищийпоказниксередусіхіноземців.Прицьомуелектроннегромадянствоотримав2131українець.

Необхідно ввести 2,5 ГВтвисокоманевровихбалансуючихпотужностей(акумуляторнихігазопоршневихстанцій)вУкраїнідо 2025 рокувумовахстрімкогорозвиткувкраїніпоновлюванихджереленергії,вважаютьвНЕК"Укренерго".

Приблизно на 10%будедорожчевцьомуроцівеснянапосівнакампаніядляукраїнськихаграріїв-всередньомублизько4тисячгрннаодингектар,повідомивзаступникміністраМінагрополітикиМаксимМартинюк.

СВІТ

4,74 млрд доларівтакийрезерв"Газпром"створиввсвоїйзвітності-наповнусумуштрафуза транзитним контрактом"Нафтогазом".

8,6 тисячі осіб було вбитоіпораненов 2016році у всьомусвітічерез вибухимін і снарядів,повідомиливорганізаціїHandicap International.У 2013 роцітакихбуло3,4тисячі.НайчастішежертвамистаютьжителізонконфліктівАфганістану,Сирії,УкраїниіЄмену.

Збільшився на 21,3% транзит російського природного газу через українську газотранспортну систему в березні 2018 року по порівнянні з аналогічним періодом минулого року – до 8,1 млрд куб. м. Середньодобовий транзит в березні склав 260 млн куб. м, що майже на 22%, більше, ніж в лютому.

Два патрульних катери типу Island від уряду США незабаром отримають ВМС України. Катери віддаються безкоштовно, але їх транспортування, підготовка екіпажів, і інші супутні витрати здійснюються за рахунок одержувача.

Підпишись на наш telegram

Лише найважливіше та найцікавіше

Підписатися

Реклама

Читайте Segodnya.ua у Google News

Реклама

Новини партнерів

Загрузка...

Новини партнерів

Загрузка...
загрузка...

Натискаючи на кнопку «Прийняти» або продовжуючи користуватися сайтом, ви погоджуєтеся з правилами використання файлів cookie.

Прийняти