Херсонська мерія заборонила примусове переведення бюджетників у держбанки

7 листопада 2014, 18:26

Розпорядження видав міський голова Володимир Ніколаєнко

В Херсоні мерія міста спеціальним рішенням голови міста Володимира Ніколаєнка заборонила розпорядникам бюджетних коштів, керівникам комунальних підприємств переклад співробітників на обслуговування в державні банки до остаточного вирішення питання про законність таких дій.

Реклама

Як говориться в розпорядженні Херсонського градоначальника, до врегулювання питання переходу на розрахунково-касове обслуговування в державні банки, бюджетні та комунальні підприємства та організації міста повинні призупинити процедури зміни обслсужівающіх банків.

image001

Раніше Кабінет міністрів опублікував роз'яснення щодо порядку виплати заробітної плати працівникам бюджетних підприємств і організацій. Як говориться в рішенні Міністерства фінансів (Протокол № 25 від 09.10.2014 р.), підписаному міністром фінансів Олександром Шлапаком, сьогодні уповноваженими банками, через які має здійснюватися виплата заробітної плати працівникам бюджетних організацій, є 69 комерційних банків.

В тренді
Ринок пального: чи буде подальше подорожчання бензину

Генеральна прокуратура України розпочала перевірку законності примусового переведення державних органів, бюджетних організацій та військових частин на обслуговування в держбанки. Як говоритися в листі ГПУ, підписаному заступником начальника Головного "антикорупційного" управління Володимиром Орловим, відповідні доручення про перевірку законності рішень Кабміну про переведення бюджетників у держбанки направлені в Секретаріат уряду, Антимонопольний комітет і Національний банк України.

Реклама

За результатами перевірки Генпрокуратура має намір внести подання Кабінету міністрів з вимогою про скасування протокольних рішень щодо примусового переведення працівників державних установ і підприємств на обслуговування в держбанки.

Підпишись на наш telegram

Лише найважливіше та найцікавіше

Підписатися

Реклама

Читайте Segodnya.ua у Google News

Реклама

Натискаючи на кнопку «Прийняти» або продовжуючи користуватися сайтом, ви погоджуєтеся з правилами використання файлів cookie.

Прийняти