Гройсман розповів про основні принципи розвитку економіки України

22 грудня 2017, 16:20

Катерина Тюріна

Прем'єр-міністр висловив переконання в тому, що українська продукція є досить конкурентною для того, щоб завойовувати ринки

Економіці України потрібно орієнтуватися на виробництво товарів з доданою вартістю для експорту, відходячи від практики експорту сировини, заявив на прес-конференції 22 грудня прем'єр-міністр України Володимир Гройсман.

"Ми – аграрна країна, і я вважаю, що аграрний сектор, який формує близько п'ятої частини ВВП країни, є драйвером. Я глибоко переконаний, що гірничо-металургійний комплекс є драйвером і потрібно підсилити можливості цього комплексу. Модернізація інфраструктури – це те, що створюватиме додаткові робочі місця і позитивно впливати на розвиток економіки", – заявив Гройсман.

Реклама

Прем'єр-міністр висловив переконання в тому, що українська продукція є досить конкурентною для того, щоб завойовувати ринки.

"У нас стрімке зростання двосторонньої торгівлі з багатьма країнами, в тому числі через інструменти вільної торгівлі. Також хотів би підкреслити, що позитивно впливає угоду про вільну торгівлю з ЄС. У нас зростання (торгівлі України з ЄС – Ред.) – майже 30%, але завдання моє в наступному – щоб в Україні створювалася додана вартість, щоб в Україні створювалися робочі місця і готовий продукт, тому нам потрібно переходити від сировинного типу до створення конкретного продукту", – зазначив глава уряду.

Нагдаємо, 13 вересня в Європейському парламенті було підписано рішення про надання Україні додаткових торгових преференцій.

Як повідомлялось, експорт українських товарів і послуг на ринки Європейського Союзу за перше півріччя 2017 року зріс на 25%, заявив глава представництва ЄС в Україні Хьюг Мінгареллі.

Підпишись на наш telegram

Лише найважливіше та найцікавіше

Підписатися

Реклама

Читайте Segodnya.ua у Google News

Реклама

Новини партнерів

Загрузка...

Новини партнерів

Загрузка...
загрузка...

Натискаючи на кнопку «Прийняти» або продовжуючи користуватися сайтом, ви погоджуєтеся з правилами використання файлів cookie.

Прийняти