Гройсман назвав наслідки розірвання договору з Росією

25 березня 2018, 11:37

Києву вдалося позбутися від економічної залежності, впевнений прем'єр-міністр

ЗатвердженийКабінетомміністріврозрив програми економічного співробітництва з Росією принесеУкраїнікористь.Про цезаявивпрем'єр-міністрВолодимирГройсман,передаєпрес-службауряду.

ЗасловамиГройсмана,розірваннядоговорувід 2011збалансуєукраїнськуекономікуіекспортнуполітику.ЦевпідсумкузробитьУкраїну сильнішою,впевненийпрем'єр-міністр.

"Саме Росія зробила неприйнятні кроки – війна на Донбасі, економічний тиск. Тому ми були змушені прийняти таке рішення. Наш експорт в Європу та Азію зростає. Ми через розрив стаємо тільки сильнішими", -зазначив Гройсман.
Вінзакликаврозвивативласне виробництвоізміцнюватиекономічнунезалежністьУкраїни.

"Я радий, що ми відчепилися від залежності від Росії. Є величезний власний потенціал", -додав Гройсман.

Нагадаємо,ранішеглаваурядузазначав,щоУкраїна більше не буде сировинним придаткомРосії,асвійекономічнийпотенціалкраїнабачитьу розвиткувідносиніз західнимикраїнами.

Програмаекономічногоспівробітництвапредставляла"сукупністьузгодженихпоглядівРосіїіУкраїни"наперспективидовгостроковогоспівробітництвавекономічній сфері.У програмірозглядалисяціліізасобирозвиткуросійсько-українськогоекономічногоспівробітництва,йогоосновні напрямитапріоритетнігалузі.

В тренді
Пенсії переведуть на картки: коли зміняться правила і що робити одержувачам
Реклама

Підпишись на наш telegram

Лише найважливіше та найцікавіше

Підписатися

Реклама

Читайте Segodnya.ua у Google News

Реклама

Новини партнерів

Загрузка...

Новини партнерів

Загрузка...
загрузка...

Натискаючи на кнопку «Прийняти» або продовжуючи користуватися сайтом, ви погоджуєтеся з правилами використання файлів cookie.

Прийняти