Гройсман: Мета уряду – створити європейську якість життя в Україні

27 червня 2018, 13:32

Український прем'єр в Копенгагені запропонував створити міжнародну групу з підтримки реформ у країні

Прем'єр-міністр Володимир Гройсман запропонував міжнародним партнерам України створити групу високого рівня для надання нових інструментів підтримки країни для забезпечення сталого зростання, прогнозованості й успішності. Про це глава уряду заявив на конференції з питань реформ в Україні, яка відбувається в Копенгагені (Данія).

Реклама

"Я думаю, що було б абсолютно справедливо, якби ми з вами за результатами сьогоднішньої конференції, конференції наших партнерів і союзників, створили групу високого рівня, щоб ми оцінили реальний стан речей і спільно сформували програму дій, де чітко буде визначено, які нові інструменти необхідно забезпечити, щоб стійкість, прогнозованість і успішність була забезпечена", – зазначив прем'єр.

За словами Гройсмана, уряд готовий до проведення реформ, ухвалення якісних рішень і забезпечення інклюзивного зростання.

"Я абсолютно впевнений в силах нашого уряду, я абсолютно впевнений в зрілості нашого суспільства та експертного середовища. За цей рік від минулого конференції (стосовно реформ в Україні, яка відбувалася в Лондоні – Ред.) ми пройшли непоганий шлях разом. Я хочу підкреслити, що ми вийшли на абсолютно якісний діалог з експертним середовищем, з нашими міжнародними партнерами для пошуку інклюзивних, якісних і транспаретних рішень", – підкреслив глава уряду.

Прем'єр-міністр України Володимир Гройсман також заявив, що сьогодні є шанс привести країну до успіху і створити нову, європейську якість життя в Україні.

Реклама

"Те, що ви сьогодні перебуваєте разом з Україною, показує, що успіх України для вас є особистою справою. І ми високо цінуємо те, що ми об'єднуємося на шляху непростих реформ і змін, адже ці реформи відбуваються в надзвичайно складних умовах в країні, яка багато десятиліть була заручником Радянського союзу. І на пострадянському просторі ми маємо сьогодні чи не єдиний шанс і приклад привести країну до успіху", – зазначив Гройсман.

В тренді
Оформлення субсидій по-новому: українцям підказали чотири способи
В тренді
Закони про пільгове розмитнення євроблях набрали чинності: чого чекати далі?
До України завезли сотні тисяч "євроблях"
В тренді
Транзит газу падає, втрати економіки зростають – найголовніше про гроші СЬОГОДНІ
Фото: "Укртрансгаз"

Разом з тим, за його словами, трансформації в країні повинні бути глибинними і торкнутися всіх сфер життя. Український прем'єр також нагадав, що був розроблений пакет з 35 законів, який забезпечить економічне зростання в Україні і полегшить ведення бізнесу в країні.

Нагадаємо, на початку червня в Києві політики та провідні економісти шукали шляхи для прискорення розвитку України. За словами експертів, поки що ситуація не райдужна – Україна з розвитку відстає від західних сусідів на 20 років.

Втім, подолати прірву можна і швидше. Порятунок бачать в стимулюванні масових інвестицій та спрощенні ведення бізнесу. Для цього потрібні чіткі кроки і сигнали закордонним партнерам. Одним з таких сигналів стало прийняття закону про Вищий антикорупційний суд.

Раніше в МВФ спрогнозували, що українська економіка буде зростати швидше за російську. Водночас в цьому документі МВФ зберіг прогноз зростання ВВП України в 2018 році на рівні 3,2% і погіршив прогноз на 2019 рік до 3,3% з 4%.

Реклама

Підпишись на наш telegram

Лише найважливіше та найцікавіше

Підписатися

Реклама

Читайте Segodnya.ua у Google News

Реклама

Натискаючи на кнопку «Прийняти» або продовжуючи користуватися сайтом, ви погоджуєтеся з правилами використання файлів cookie.

Прийняти