Гонтарєва розповіла, як проходить вихід російських банків з України

2 квітня 2017, 12:55

Нацбанк уважно стежить за ситуацією в російських банках на території України, говорить глава національного регулятора

Банкизросійськимдержавнимкапіталомскорочуютьсвою присутністьнаукраїнськомуринкуіНаціональнийбанкУкраїниконтролює,щобцевідбувалосяцивілізовано.Про цевінтерв'юУкрінформу розповіла глава НБУ Валерія Гонтарєва.
Заїїсловами,НацбанкуважностежитьзаситуацієювросійськихбанкахнатериторіїУкраїни.

"НаціональнийбанкУкраїнипідтримуєцивілізованийвихідзукраїнськогоринкубанківздержавнимросійськимкапіталом,втомучислі,шляхомїхпродажу.Як,наприклад,плануєзробити "Сбербанк".Загальнатенденція-банкизросійськимдержавнимкапіталомскорочуютьсвою присутністьнаукраїнськомуринку.Примоїйкаденціїїхчасткаскоротиласяз15до8відсотків.У тойжечас,мипильностежимозаситуацієювцихбанках,тампрацюютьщез 2014 рокукуратори",-розповілаГонтарева.

Реклама

Як повідомлялось, в понеділок "Сбербанк" оголосив про продаж 100% акцій українського дочірнього банку консорціуму інвесторів, кудиувійдутьлатвійськийNorvik Banka(належитьбізнесменовіГригоріюГусельникову)ібілоруськаприватнакомпанія,відповіднийюридичнозобов'язуючий договірвжепідписаний.ПізнішеNorvik Bankaоголосив,щоосновнимпокупцемукраїнськогодочірньогобанкуСбербанкувиступитьсинвласниканафтовоїкомпанії"Русснефть"МихайлаГуцерієваСаїд."Сбербанк"анонсував,щоугодабудезакритавпершомупівріччі2016 року.

При цьому "Сбербанк" в Україні змінить назву післязавершенняпроцесупродажу-повсійвидимості,вінбуденоситиім'яNorvik Banka.

В тренді
Ринок пального: чи буде подальше подорожчання бензину
Газета"Комерсант"з посиланнямнаджерелавсередуповідомила,щосумаоперації може скласти130 млндоларів,на 1 жовтня2016року капіталукраїнського"Сбербанку"дорівнювавприблизно140 млндоларів.

При цьому НБУ поки не отримував офіційного повідомлення від потенційних інвесторів про покупку українскої "дочки" "Сбербанку". У Нацбанкутакожне отримуваливідповіднихдокументівдлянабуття істотноїучасті.

Реклама

Підпишись на наш telegram

Лише найважливіше та найцікавіше

Підписатися

Реклама

Читайте Segodnya.ua у Google News

Реклама

Натискаючи на кнопку «Прийняти» або продовжуючи користуватися сайтом, ви погоджуєтеся з правилами використання файлів cookie.

Прийняти