Гендиректор ДТЕК Мережі обраний співголовою координаційної групи ЄЕС

13 червня 2018 16:21

Участь української компанії в роботі міжнародної електроенергетичної асоціації дозволить перейняти кращі практики європейських країн

Компанія ДТЕК планує використовувати кращий європейський досвід для реформування українського сектора електроенергетики. Як говориться в повідомленні компанії, 6 червня генеральний директор ДТЕК Мережі Іван Гелюх був обраний співголовою координаційної групи операторів розподільчих мереж електроенергетики Європейського енергетичного співтовариства (Co-chairperson of ECDSO-E of the Energy Community) в рамках 23-го енергетичного форуму Європейського енергетичного співтовариства в Афінах. 

Участь ДТЕК Мережі в роботі координаційної групи міжнародної електроенергетичної асоціації дозволить компанії перейняти кращі практики європейських країн та залучити міжнародну експертизу в процесі створення нового ринку електроенергії в Україні.

 "Сьогодні всі дистрибуційні компанії в Україні перебувають на етапі трансформації. ДТЕК першим системно змінює бізнес відповідно до вимог нового закону "Про ринок електроенергії", перетворює обленерго в сучасні компанії з постачання та розподілу електроенергії. Тому нам критично важливо знати досвід країн, що входять до Енергоспівтовариства. Тема поліпшення електропостачання зараз актуальна для всієї Європи, вона ставить перед компаніями безліч нових викликів, як наприклад, розвиток розумних мереж і робота з просьюмер. Робота в координаційній групі операторів розподільчих мереж електроенергетики дозволить ДТЕК отримати цінні знання та досвід, реформувати власну енергетичну інфраструктуру і сприяти змінам на національному рівні", – зазначив генеральний директор ДТЕК Мережі Іван Гелюх. 

Іван Гелюх додав, що взаємодія з Європейським Енергоспівтовариством також допоможе компанії сформувати найбільш ефективні рішення і сервіси для клієнтів компанії. 

Відзначимо, Європейське енергетичне співтовариство (The Energy Community) – це об'єднання між Європейським союзом і низкою країн, які підписали Енергетичну хартію. Хартія створювалася як механізм співпраці між Західною і Східною Європою з енергетичних питань, її підписала 51 країна Європи і Азії. Сторони, які підписали документ, зобов'язуються прагнути до створення більш широкого європейського енергетичного ринку і підвищення ефективності функціонування глобального енергетичного ринку спільними або скоординованими діями відповідно до Хартії. Україна увійшла до Європейського енергетичного співтовариства 24 вересня 2010 року.

Підпишись на наш telegram

Лише найважливіше та найцікавіше

Підписатися

Реклама

Читайте Segodnya.ua у Google News

Реклама

Натискаючи на кнопку «Прийняти» або продовжуючи користуватися сайтом, ви погоджуєтеся з правилами використання файлів cookie.

Прийняти