Газовий демарш Росії: "Нафтогаз" готовий до тристоронніх переговорів

3 березня 2018, 13:15

Переговори у форматі "Україна-Росія-ЄС" запропонували в Єврокомісії

НАК"НафтогазУкраїни"готовийвзяти участьвтристоронніхпереговорахвформаті"Україна-Росія-ЄС"щодо виконаннярішеньСтокгольмськогоарбітражу.Про цезаявиливпрес-службіукраїнськоїкомпанії.

"Нафтогаз" вітає пропозицію МЗС України та Єврокомісії щодо проведення переговорів для виконання рішень Стокгольмського арбітражу в тристоронньому форматі "Україна-Росія-ЄС". Компанія готова взяти участь в таких переговорах у найближчий зручний для всіх сторін час", - повідомили в "Нафтогазі
".

Реклама

Нагадаємо, Єврокомісія висловила готовність регулювати тристоронній переговірний процес міжУкраїною,РосієюіЄвросоюзомщодогазовихконтрактів.

В связи с этим вице-президент ЕК Марош Шефчович заявил о намерении связаться с министрами энергетики России и Украины, чтобы оценить ситуацию и достичь договоренностей относительно следующих необходимых шагов.

В тренді
Оформлення субсидій по-новому: українцям підказали чотири способи
В тренді
Закони про пільгове розмитнення євроблях набрали чинності: чого чекати далі?
До України завезли сотні тисяч "євроблях"
В тренді
Транзит газу падає, втрати економіки зростають – найголовніше про гроші СЬОГОДНІ
Фото: "Укртрансгаз"

Днями "Нафтогаз" виграв Стокгольмський арбітраж проти "Газпрому"потранзитугазу.Українадомогласякомпенсаціїв4,6 млрддоларівзанедопоставкуРосієюобсягівгазудлятранзиту.

В свою чергу Росія вирішила розірвати договір з Україноюнапоставкуітранзитгазу.Главаросійського"Газпрому"ОлексійМіллернезадоволенийрішеннямсудуівважає,щоСтокгольмськийарбітражнібито"керувавсяподвійнимистандартами".

ПрезидентУкраїниПетроПорошенкозаявив,щотранзиту газу з РФ через Україну ніщо не загрожує. Вінтакожзазначив,щопро цю ситуаціюбули поінформованізахідні партнери.
Реклама

Підпишись на наш telegram

Лише найважливіше та найцікавіше

Підписатися

Реклама

Читайте Segodnya.ua у Google News

Реклама

Натискаючи на кнопку «Прийняти» або продовжуючи користуватися сайтом, ви погоджуєтеся з правилами використання файлів cookie.

Прийняти