Федерація роботодавців і профспілки готують план виходу України з економічної кризи

12 лютого 2015, 19:53

ФРУ допомагають партнери з Німеччини, Франції та Великобританії

Федерація роботодавців України (ФРУ) і найбільші профспілкові організації спільно з партнерами з Німеччини, Франції і Великобританії готують план виходу з економічної кризи та модернізації України. Про це було заявлено на засіданні Ради Федерації роботодавців України.

Реклама

У ході засідання члени ради ФПУ зазначили, що сьогодні уряд України не має зрозумілого суспільству довгострокового плану щодо стабілізації економіки країни. "Всі надії покладаються на отримання кредитів від міжнародних фінансових інститутів, а важке економічне становище в країні списується на збройний конфлікт на сході України", – зазначили у Федерації роботодавців.

За словами Дмитра Фірташа, позицію роботодавців поділяють профспілкові організації. "Ми повинні спільно – Федерація роботодавців та організації профспілок – об'єднати наші зусилля. Разом ми представляємо людей, які дають роботу, і людей, які наймаються на роботу. Ми повинні разом сказати чітко, що нас не влаштовує те, що сьогодні відбувається в Україні. Країна заходить у глухий кут. Сьогодні іноземні інвестори не довіряють Україні і не вкладають гроші в країну", – сказав Дмитро Фірташ, зазначивши, що за минулий рік відтік інвестицій з України склав близько 8 млрд. доларів.

В тренді
Українців зобов'яжуть забезпечувати немічних батьків: за що доведеться платити

За словами Дмитра Фірташа, 3 березня Федерація роботодавців України за участю профспілкових організацій проведе міжнародний форум, на якому буде запропонований план модернізації економіки України. Свою згоду взяти участь у форумі дали високопоставлені представники ділових і політичних кіл Німеччини, Франції, Великобританії, Польщі та інших країн. "Уперше Європа, Європейський Союз роблять ставку на Федерацію роботодавців і профспілки. Європейці щиро вірять, що це сили, які можуть сприяти проведенню реформ в Україні. Це дуже важливо, тому що Європа шукає партнерів в особі українського бізнесу і профспілок", – підкреслив Дмитро Фірташ.

Реклама

Підпишись на наш telegram

Лише найважливіше та найцікавіше

Підписатися

Реклама

Читайте Segodnya.ua у Google News

Реклама

Новини партнерів

Загрузка...

Новини партнерів

Загрузка...
загрузка...

Натискаючи на кнопку «Прийняти» або продовжуючи користуватися сайтом, ви погоджуєтеся з правилами використання файлів cookie.

Прийняти