Європа готова виділити гроші на розвиток ринку електроенергетики України

22 січня 2019, 23:25

Європейці готові вкладати гроші тільки за умови прозорого ведення бізнесу

 

Реклама

Європа готова інвестувати гроші в розвиток енергетичного сектора в Україні – зазначають на Всесвітньому економічному форумі в Давосі.

Необхідність залучати інвестиції в рамках енергореформи в черговий раз підкреслює компанія ДТЕК – лідер вітчизняних приватних енергетичних компаній. Тільки розвиток власної енергетики зробить Україну енергонезалежною, – зазначають в компанії.

Європейці готові вкладати гроші тільки за умови прозорого ведення бізнесу. У цьому ДТЕК набагато випереджає інші енергетичні компанії країни.

"Коли ми на власному прикладі показуємо обсяг інвестицій і розповідаємо про нові технології, які з'являються, показуємо нове будівництво зеленої генерації – це найкращий аргумент. У нас конструктивні, відкриті відносини і з урядом, і з регулятором. Ми є активними учасниками різних робочих груп, які допомагають у просуванні реформ. І ми завжди виступали і виступатимемо за відкриті, прозорі, рівні правила гри на ринку електроенергетики", – запевняє генеральний директор ДТЕК Максим Тимченко.

Реклама

Раніше ми писали, що ДТЕК готує енергорозподільчі активи до роботи в умовах нового ринку. Перед ДТЕК Мережі стоїть завдання сформувати єдині стандарти роботи оновлених мережевих компаній.

Нагадаємо, ДТЕК Нафтогаз завершив буріння свердловини №61 на Семиренківській ліцензійній ділянці. Свердловина похило-спрямованого типу глибиною 5 605 м з відходом від вертикалі 380 м, пробурена з метою дорозвідки окраїнної частини родовища. Об'єкт перебуває у випробуванні з метою підбору оптимального режиму експлуатації та підготовки до введення в діючий фонд. Отримано високий промисловий приплив вуглеводнів.

Підпишись на наш telegram

Лише найважливіше та найцікавіше

Підписатися

Реклама

Читайте Segodnya.ua у Google News

Реклама

Натискаючи на кнопку «Прийняти» або продовжуючи користуватися сайтом, ви погоджуєтеся з правилами використання файлів cookie.

Прийняти