Єврокомісія виділить 32,5 млн євро на регіональний розвиток України

4 березня 2018, 02:24

Незважаючи на виниклі проблеми з реалізацією програми підтримки Енергетичної стратегії України, ЄК прийняла рішення продовжити її

Європейська комісія за підсумками перегляду портфеля проектів Європейського Союзу передбачила для України EUR32,5 млн у рамках програм секторальної бюджетної підтримки в сферах регіонального розвитку та державного управління.

Як повідомляється на сайті Міністерства економічного розвитку і торгівлі (МЕРТ), незважаючи на виниклі проблеми з реалізацією програми підтримки Енергетичної стратегії України, ЄК прийняла рішення продовжити її.

"Ми вдячні за допомогу, яка надається для підтримки України. Але зараз слід терміново вирішити кілька питань. Перш за все, впровадити електронну реєстрацію і моніторинг проектів міжнародної допомоги, регулярне інформування Мінекономрозвитку з боку Єврокомісії про моніторинг поточної реалізації проектів і про проведення нових конкурсів про відбір проектів ЄС, які оголошує Єврокомісія в Брюсселі", – цитує прес-служба МЕРТ першого заступника міністра економічного розвитку і торгівлі Максима Нефьодова.

Як нагадує МЕРТ, серед пріоритетних напрямків портфеля допомоги найбільше фінансування передбачено напрямку верховенства права – 66 проектів бюджетом EUR334,5 млн, при чому найбільша частка коштів передбачена на реформу державної служби – EUR117,7 млн, управління державними фінансами – EUR66,7 млн, забезпечення верховенства права і боротьби з корупцією – EUR42,6 млн.

Другим пріоритетним напрямком визначено місцеве самоврядування, де реалізується 97 проектів загальним бюджетом EUR319 млн, третім – "економічне співробітництво, енергетика, інфраструктура і навколишнє середовище" – 72 проекти на EUR288,5 млн. У цьому напрямку основна частка припадає на проекти з енергоефективності – EUR124 , 9 млн, а також розвиток торгівлі і приватного сектора – EUR64,9 млн, енергетична безпека та ринкові реформи – EUR55,5 млн.

Реклама

Нагадаємо, Єврокомісія поки не затвердила макрофінансову допомогу для України.

Раніше в Єврокомісії відповіли на відмову Росії поставляти газ Україні.

В тренді
Валютні борги українців перетворяться на гривневі: банкам дали два місяці

Також в Єврокомісії заявили про розик торгової війни через мита в США.

Підпишись на наш telegram

Лише найважливіше та найцікавіше

Підписатися

Реклама

Читайте Segodnya.ua у Google News

Реклама

Новини партнерів

Загрузка...

Новини партнерів

Загрузка...
загрузка...

Натискаючи на кнопку «Прийняти» або продовжуючи користуватися сайтом, ви погоджуєтеся з правилами використання файлів cookie.

Прийняти