Якби всі компанії були такими відповідальними, як ДТЕК, ми б жили краще – голова райради

28 серпня 2019, 10:02

Завдяки соціальному партнерству з компанією в Шишацькому районі реалізують ініціативи, що поліпшують якість життя

На сесії Шишацької райради затвердили Стратегічний план соціального партнерства ДТЕК Нафтогаз ("Нафтогазвидобування") з органами виконавчої влади та місцевого самоврядування на 2019 рік.

Реклама

Співпраця нафтогазовидобувників з районом і громадами цього року передбачає:

  • капітальний ремонт фасаду та пандусів дитячого відділення Шишацької центральної районної лікарні (2,1 млн грн);
  • закупівлю медичного обладнання для Шишацької ЦРЛ (500 тис. грн);
  • капітальний ремонт дитячого навчального закладу "Чебурашка" в селі Ковалівка (1,6 млн грн);
  • закупівлю меблів в амбулаторію села Ковалівка (200 тис. грн).

Зараз вже тривають тендерні процедури.

Газовидобувне підприємство працює на території Шишацького району з 2013 року. За цей час компанія показала себе як соціально відповідальна і уважна до проблем району. Кошти від ренти і партнерства з органами місцевого самоврядування дозволили реалізувати низку важливих проектів в районі. Оскільки видобуток газу ведеться на території Ковалевської сільради, компанія віддає кошти в тому числі і на проекти цієї громади.

"ДТЕК виважено ставиться до пропозицій і побажань з боку районної та місцевої влади. Вони хочуть бачити результати своєї роботи, щоб вкладені кошти приносили користь суспільству. І це вдається. Люди бачать користь від такої співпраці", – зазначає голова Ковалівської сільради Наталія Нос.

Реклама

Одним з пріоритетних напрямків соціального партнерства в Шишацькому районі для ДТЕК Нафтогаз є медицина. Компанія вклала значні кошти в капітальний ремонт одного з корпусів районної лікарні. За три роки встигли повністю замінити покрівлю дитячого відділення, відремонтувати приміщення першого і другого поверхів дитячого відділення і побудувати інфекційні бокси, придбали обладнання для реанімації, хірургії та акушерсько-гінекологічного відділення.

"У відділенні п'ятнадцять койко-місць, з них десять – на другому поверсі. Палати одномісні, з туалетом і душовою кабіною. Передбачається, що в кожній палаті може перебувати мати або той, хто доглядає за дитиною. Все це стало можливим завдяки ДТЕК. На першому поверсі п'ять палат-боксів для дітей з інфекційними захворюваннями. Решта приміщень – діагностичні бокси, куди придбали нові меблі. Можна сказати, що це крок до європейського рівня медицини", – зазначає головний лікар Шишацької ЦРЛ Маргарита Хорольська.

Крім ремонту, планують придбати хірургічне обладнання для діагностики шлунково-кишкового системи (відеоендоскопи) за 500 тис. грн. Вони необхідні для підтвердження діагнозу, профілактики та лікування.

В тренді
Оформлення субсидій по-новому: українцям підказали чотири способи
В тренді
Закони про пільгове розмитнення євроблях набрали чинності: чого чекати далі?
До України завезли сотні тисяч "євроблях"
В тренді
Транзит газу падає, втрати економіки зростають – найголовніше про гроші СЬОГОДНІ
Фото: "Укртрансгаз"

Ковалівська сільрада також отримує дивіденди від діяльності газовидобувників. За цей час на кошти компанії в селі відремонтували амбулаторію сімейної медицини, замінили вікна в приміщенні сільради і школи, придбали твердопаливний котел для загальноосвітньої школи. Крім того, встановили станцію очистки питної води, побудували водопровід, відремонтували кілька доріг і придбали трактор з необхідним приладдям для комунального підприємства.

Цього року ДТЕК Нафтогаз фінансує капітальний ремонт частини приміщення дитячого садка "Чебурашка", в якому планують відкрити нову групу – ясла. А до місцевої амбулаторії закуплять нові меблі: стільці, ліжка, столи, шафи.

Реклама

"Ми відчуваємо підтримку компанії у всіх сферах нашого життя: соціальна сфера, ремонти, енергозбереження, благоустрій. Для нас їх фінансова допомога дуже важлива і вагома. Ми бачимо, що газодобувне підприємство бере на себе відповідальність там, де працює, і не залишає село наодинці з проблемами", – говорить Наталія Нос.

Головна вигода для місцевої влади від партнерства з газодобувачами – можливість фінансувати важливі проекти. Рента і угода про соціальну відповідальність дозволяє вкладати кошти в розвиток і тим поліпшувати умови життя для жителів району.

"Це відповідальна компанія. У нас з ними жодних проблем немає. Якби всі підприємства в країні були такими відповідальними, як ДТЕК, ми б жили набагато краще. Як голова районної ради я дуже вдячний компанії за їх співпрацю", – зазначає голова Шишацької районної ради Владислав Сафонов.

Раніше також повідомлялося, що ДТЕК Нафтогаз привертає на український ринок американські технології.

Підпишись на наш telegram

Лише найважливіше та найцікавіше

Підписатися

Реклама

Читайте Segodnya.ua у Google News

Реклама

Натискаючи на кнопку «Прийняти» або продовжуючи користуватися сайтом, ви погоджуєтеся з правилами використання файлів cookie.

Прийняти