Енергетичний форум у Києві: бізнес і влада обговорили збільшення видобутку газу

1 березня 2017, 18:02

Сергій Мартинець Сергій Мартинець

События на ТК Украина

Представники бізнесу скаржаться на податкове навантаження і складність отримання в розробку нових ділянок

Сьогодні представники українського бізнесу зустрілися з представниками влади на енергетичному форумі, де обговорили питання збільшення видобутку газу на третину до 2020 року – до 27 мільярдів кубометрів щорічно.

Реклама

Представники влади та бізнесу обговорили кроки, які зроблять галузь більш привабливою для інвесторів. Серед головних проблем визнали податкове навантаження, складність отримання в розробку нових ділянок і перепони з боку держави у впровадженні новітніх технологій.

"Це технології, які дозволяють найбільш якісно розкривати продуктивні пласти і досягати 100 освоєння потенціалу. Якраз ми продемонстрували в останні роки збільшення зростання обсягу видобутку на наших родовищах більш ніж на 1 мільярд кубометрів. Ми збільшили за 4 роки і наші плани до 2020 подвоїти цей показник", – розповів генеральний директор ДТЕК "Нафтогаз" Ігор Щуров.

"Сьогоднішній середній рівень оподаткування для газодобувної галузі – 30%, ми пропонуємо зробити 12%, при цьому підтримувати і залучати нові інвестиції, тобто, стимулювати їх", – заявив голова Асоціації газодобувних компаній України Роман Опімах.

В тренді
Зростання цін уповільнилося, а долар застиг – найголовніше про гроші СЬОГОДНІ

Він додав, що коли Україна стане енергонезалежною, забезпечить себе повністю газом, ціна для споживача стане нижчою.

Реклама

Підпишись на наш telegram

Лише найважливіше та найцікавіше

Підписатися

Реклама

Читайте Segodnya.ua у Google News

Реклама

Натискаючи на кнопку «Прийняти» або продовжуючи користуватися сайтом, ви погоджуєтеся з правилами використання файлів cookie.

Прийняти