Експерт розповів про "газові" переваги України над Росією

7 червня 2018, 12:22

Олександр Куриленко

Російський опозиціонер впевнений, що Київ недостатньо користується "плюсами" свого становища

Навколо України будуються газопроводи: Росія, Німеччина і Туреччина працюють над другою гілкою "Північного потоку" і "Турецьким потоком", а Туреччина і Азербайджан запустили TANAP. При цьому позиція України все одно залишається вигідною, а тому Києву пора почати користуватися своїми перевагами.

Реклама

Таку думку висловив російський опозиціонер Ілля Пономарьов в ексклюзивному інтерв'ю сайту "Сегодня".

"Не можна реалізувати жодну політику, якщо вона не підкріплена економічними взаємозв'язками і збудованими і усвідомленими економічними інтересами. Рівень взаємних інвестицій між Україною і Туреччиною, як між Україною і Німеччиною, на порядок відрізняється від аналогічних показників, пов'язаних у цих країн з Росією. Коли я говорю це представникам українського уряду, мені кажуть: ну так ти порівняй розміри країн! Але Україна за населенням – це третина від РФ. В Україні вища концентрація інфраструктури, промисловий потенціал , логістично Україна краще розташована для зв'язків як з Європою, так і з Туреччиною. І цих своїх переваг, які повинні компенсувати різницю розмірів, Україна не використовує. [Президент] Петро Олексійович [Порошенко] може багато їздити, говорити правильні фрази, робити все, що від нього особисто залежить, але поки це не буде підтримано на рівні економічних і політичних виконавців, це все струс повітря", – вважає Пономарьов.

Раніше Пономарьов також розповів, як "Північний потік – 2" загрожує поствоєнному устрою світу. При цьому російський опозиціонер впевнений, що цей проект, в першу чергу, вигідний не Росії.


Читайте на сайті "Сьогодні" повну версію ексклюзивного інтерв'ю з Іллею Пономарьовим.

Підпишись на наш telegram

Лише найважливіше та найцікавіше

Підписатися

Реклама

Читайте Segodnya.ua у Google News

Реклама

Натискаючи на кнопку «Прийняти» або продовжуючи користуватися сайтом, ви погоджуєтеся з правилами використання файлів cookie.

Прийняти