ДТЕК завжди буде відстоювати прозорі і справедливі умови роботи, єдині правила для всіх учасників енергетичного ринку

9 жовтня 2020, 17:01

Инна Бабур Инна Бабур

Звинувачення на адресу ДТЕК з боку НКРЕКП – це тиск на приватний бізнес, який є найбільшим платником податків і роботодавцем

Як противник ручного, непрофесійного, адміністративного втручання в роботу енергоринку, ДТЕК завжди відстоюватиме європейський вибір України, ринкові, прозорі і справедливі умови роботи для всіх гравців ринку.

Реклама

У відповідь на публічне звинувачення на адресу ДТЕК з боку НКРЕКП, компанія заявляє:

Системне адміністративне втручання в роботу ринку, яке почалося у вересні 2019 року, негативно вплинуло на енергетичну галузь. Діяльність НКРЕКП з моменту запуску реформи енергоринку України полягала в необгрунтованому обмеженні виробників електроенергії, ручному регулюванні, безсистемному втручанні в роботу ринку. Також з боку НКРЕКП була відсутня реакція на задокументовані маніпуляції трейдерів, які наносили прямі економічні збитки вітчизняній генерації, в першу чергу державним компаніям. При цьому НКРЕКП досі навмисно блокує ініціативи щодо стабілізації роботи ринку на догоду приватним інтересам окремих трейдерів, що призвело до глибокого спотворення прозорої і відкритої ринкової конкуренції. В результаті, ринкова реформа енергетичного сектора України в руках Регулятора перетворилася у наймасштабнішу кризу в енергетиці за всю історію незалежності нашої країни.

Звинувачення, що пролунали на адресу ДТЕК з боку НКРЕКП – це тиск на приватний бізнес, який є найбільшим платником податків і роботодавцем. Це спроба Регулятора перекласти відповідальність за невиконання своїх прямих обов'язків і зневажання економічними інтересами України. Ми впевнені, що ДБР дасть об'єктивну оцінку роботи НКРЕКП.

В тренді
ФОПи зможуть платити податки через додаток "Дія": як це буде працювати
"Дія" вже знає рахунки, на які повинні надходити податки
В тренді
"Укрзалізниця" тимчасово змінила розклад поїздів: список
В тренді
Оформлення субсидій по-новому: українцям підказали чотири способи

ДТЕК як експерт і корпоративний громадянин завжди публічно висловлював і буде висловлювати свої позиції в частині розвитку енергетичної галузі, ефективності роботи державних структур.

Реклама

Ми відкрито надаємо свою експертизу щодо ключових питань і є ініціатором відкритого діалогу всіх учасників ринку для пошуку виходу з системної кризи в галузі.

Всі звинувачення на адресу ДТЕК є безпідставними і ініційовані противниками європейського курсу України, противниками справедливого ринку.

Підпишись на наш telegram

Лише найважливіше та найцікавіше

Підписатися

Реклама

Читайте Segodnya.ua у Google News

Реклама

Натискаючи на кнопку «Прийняти» або продовжуючи користуватися сайтом, ви погоджуєтеся з правилами використання файлів cookie.

Прийняти