ДТЕК ВДЕ в 2019 році збільшив капітальні інвестиції на 113% до 8,9 млрд грн

1 червня 2020, 21:42

Завдяки інвестиціям компанія ввела в експлуатацію 740 МВт потужності в зеленій енергетиці

У 2019 ДТЕК ВДЕ направив на будівництво вітрових і сонячних електростанцій 8,9 млрд грн, що на 113% більше у порівнянні з 2018 роком. Завдяки інвестиціям компанія ввела в експлуатацію 740 МВт потужності в зеленій енергетиці.

Реклама

Введення в експлуатацію нових електростанцій дозволило збільшити відпустку зеленої електроенергії на 106% до 1,4 млрд кВт∙год в 2019 році. Також позитивний вплив на відпуск електроенергії надали стабільно високі показники готовності обладнання та інфраструктури ВЕС і СЕС, які склали 99,6% і 98,5% відповідно, що відповідає кращим світовим стандартам.

На сьогоднішній день діючий портфель проєктів ДТЕК ВДЕ становить 1 000 МВт потужності зеленої генерації, в будівництво яких було інвестовано 1,2 млрд євро власних і позикових коштів. Ці інвестиції забезпечать щорічне скорочення викидів парникових газів в атмосферу на 2,6 млн тонн.

В тренді
Виплата пенсії по-новому: куди йти замість "Укрпошти" і кому принесуть додому

Досягнення ясності в регуляторному середовищі про умови розвитку зеленої енергетики в Україні дозволить всім гравцям ринку ВДЕ прийняти рішення про подальші інвестиції. На даний момент інвестори ВДЕ і уряд України під патронатом Європейського Енергетичного співтовариства беруть участь в медіації з питання реформування системи підтримки галузі.

Одним з питань медіації є погашення заборгованості за вироблену зелену електроенергію. Сьогодні борг ДП Гарантований Покупець перед компаніями ВДЕ становить понад 9 млрд грн. Рівень розрахунків за березень 2020 року – 11%, квітень – 5%, травень -7%.

Реклама

Підпишись на наш telegram

Лише найважливіше та найцікавіше

Підписатися

Реклама

Читайте Segodnya.ua у Google News

Реклама

Новини партнерів

Загрузка...

Новини партнерів

Загрузка...
загрузка...

Натискаючи на кнопку «Прийняти» або продовжуючи користуватися сайтом, ви погоджуєтеся з правилами використання файлів cookie.

Прийняти