ДТЕК приєднався до ініціативи Олени Зеленської "Бізнес без бар'єрів"

27 листопада 2020, 19:32

Инна Бабур Инна Бабур

Генеральний директор ДТЕК підкреслив, що ця стратегія відображає місію бізнесу – працювати в ім'я прогресу і процвітання суспільства

Компанія ДТЕК приєдналася до ініціативи першої леді України Олени Зеленської "Бізнес без бар'єрів", яка покликана забезпечити рівні можливості в доступі до роботи, сервісів, послуг для людей з інвалідністю та інших соціальних груп. Відповідну декларацію від імені ДТЕК підписав генеральний директор компанії Максим Тімченко.

Реклама

"ДТЕК разом з низкою великих державних і приватних компаній підписав декларацію "Бізнес без бар'єрів", яка є ініціативою першої леді Олени Зеленської щодо впровадження і поширення в Україні принципів безбар'єрності. Ми, як соціально відповідальний бізнес, маємо намір активно впроваджувати ці принципи як всередині нашої компанії, так і для наших клієнтів", – сказав Тімченко.

За його словами, в цьому році ДТЕК розпочав реалізацію нової довгострокової стратегії, яка заснована на Цілях сталого розвитку ООН і відповідає принципам ESG (Environmental, Social, Governance). Генеральний директор ДТЕК підкреслив, що ця стратегія відображає місію бізнесу – працювати в ім'я прогресу і процвітання суспільства.

Реклама

"В умовах стрімкої трансформації світу роль компаній принципово змінюється, оскільки на них покладається соціальна роль і відповідальність за забезпечення сталого розвитку та вирішення глобальних проблем", – зазначив Тімченко.

В тренді
Apple розширить рекламний бізнес і потужно вдарить по доходах Facebook

Він висловив упевненість, що кожен бізнес сьогодні повинен створювати норми і правила, які забезпечують рівні права та можливості в доступі до роботи, сервісів, послуг для різних соціальних груп, які зазнали на собі вплив обмежень, пов'язаних з інвалідністю, віком, статтю. Генеральний директор ДТЕК підкреслив, що компанія вже має значні напрацювання в питаннях впровадження безбар'єрності як для своїх співробітників, так і для клієнтів.

"У нас працює майже три тисячі людей з інвалідністю, ми активно впроваджуємо кращі сервіси для наших клієнтів, щоб наші послуги були максимально доступними, крім того, ми реалізовуємо багато соціальних проектів, в яких також беруть активну участь всі категорії людей. Один з таких – проект популяризації футболу "Давай, грай", коли тисячі дітей займаються футболом, в тому числі й діти з інвалідністю", - сказав Тімченко.

Як зазначила перша леді України Олена Зеленська, щодня тисячі українців живуть за бар'єрами: відчувають труднощі в пересуванні, використанні послуг, у роботі й спілкуванні. "Щоб виправити цю ситуацію, я запросила до діалогу представників великих компаній, які вже імплементовують кращі безбар'єрні рішення в свої бізнес-процеси. Наша мета – прибрати бар'єри в бізнесі", - сказала вона.

За словами Олени Зеленської, побудова безбар'єрного бізнесу в Україні – це складний, комплексний і системний процес, він залежить як від законодавства і дій держави, так і від компаній і самих людей.

Реклама

Компанії, які підписали декларацію, мають намір використовувати кращі практики впровадження безбар'єрного середовища, щоб створювати можливості для соціального включення для всіх суспільних груп, в тому числі людей з інвалідністю, людей похилого віку, батьків із дітьми до 6 років, жінок та молоді.

Підпишись на наш telegram

Лише найважливіше та найцікавіше

Підписатися

Реклама

Читайте Segodnya.ua у Google News

Реклама

Новини партнерів

Загрузка...

Новини партнерів

Загрузка...
загрузка...

Натискаючи на кнопку «Прийняти» або продовжуючи користуватися сайтом, ви погоджуєтеся з правилами використання файлів cookie.

Прийняти