ДТЕК забезпечив стабільну роботу своїх ТЕС при підвищеному навантаженні влітку і готовий до роботи взимку – Маляр

4 жовтня 2016, 14:03

Компанія здійснює стабільні поставки палива на свої ТЕС

Енергохолдинг ДТЕК стабільно пройшов критичну ситуацію з підвищеним навантаженням на свої теплоелектростанції влітку поточного року і готовий забезпечити надійне виробництво електроенергії взимку.

Реклама

Про це сьогодні в ході круглого столу в Українському кризовому медіа-центрі повідомив керівник департаменту ДТЕК Енерго Дмитро Маляр.

"Наближення холоду накладають на нас велику відповідальність. Ми адекватно оцінюємо ситуацію, бачимо можливі ризики і управляємо ними. Ми гідно вийшли з критичної ситуації в літній період, коли при позапланової підвищеного навантаження на наші ТЕС ми виконували план поставок вугілля на 98%. І зараз ми робимо максимум для стабільного проходження осінньо-зимового періоду", – сказав Маляр.

При цьому він нагадав, що додаткове навантаження на ТЕС виникла через істотне скорочення виробництва електроенергії атомними станціями в зв'язку з ремонтної кампанією. За словами менеджера, поточні запаси вугілля на складах ТЕС ДТЕК і плани щодо поставок палива дозволяють компанії підтримувати необхідний рівень забезпечення виробництва електроенергії в осінньо-зимовий період.

Він також нагадав, що компанія вибрала стратегію диверсифікації поставок вугілля: збільшила інвестиції у власний видобуток, а також уклала довгострокові контракти з постачальниками імпортного вугілля з Польщі та ПАР.

В тренді
Україна націлилася на 2 транші МВФ: які вимоги залишилося виконати
Реклама

При цьому Маляр наголосив, що компанія здійснює стабільні поставки палива на свої ТЕС, які повністю забезпечують заявлені диспетчерами "Укренерго" обсяги виробництва електроенергії.

"Цьому критерію ми, як компанія, відповідали цілий рік і прогнозуємо, що будемо йому відповідати надалі", – сказав керівник департаменту.

Теплоелектростанції ДТЕК Енерго, за словами Маляра, продовжують працювати з підвищеним навантаженням, яку вони несуть з червня поточного року. Нині жоден з блоків ТЕС компанії не заявлений у відсутності палива, в роботі знаходиться 38 енергоблоків, які покривають близько 5,5 ГВт потужності в енергосистемі.

Підпишись на наш telegram

Лише найважливіше та найцікавіше

Підписатися

Реклама

Читайте Segodnya.ua у Google News

Реклама

Натискаючи на кнопку «Прийняти» або продовжуючи користуватися сайтом, ви погоджуєтеся з правилами використання файлів cookie.

Прийняти