ДТЕК Нафтогаз за перше півріччя 2017 року збільшив видобуток газу на 7,5%

13 липня 2017, 11:30

Крім цього, в 2017 році компанія почне буріння однієї експлуатаційної та двох пошуково-розвідувальних свердловин з метою відкриття та освоєння нових перспективних об'єктів на глибинах понад 6 тис. м

За перше півріччя 2017 року ДТЕК Нафтогаз добув 835 млн куб. м природного газу і більше 28 тис. т конденсату, що на 7,5% та 5,3% більше показників аналогічного періоду минулого року відповідно.

Реклама

Істотним фактором зростання видобутку стала реконструкція і модернізація наземної інфраструктури, яка дозволила поліпшити безперервну і безпечну роботу установок підготовки газу та забезпечити його якість на рівні європейських стандартів. Зростанню видобутку продовжує сприяти інтенсифікація дебітів експлуатаційних свердловин, яка досягається завдяки системному дослідженню продуктивних пластів і моделюванню процесів розробки покладів газу.

llll

В тренді
Оформлення субсидій по-новому: українцям підказали чотири способи
В тренді
Закони про пільгове розмитнення євроблях набрали чинності: чого чекати далі?
До України завезли сотні тисяч "євроблях"
В тренді
Транзит газу падає, втрати економіки зростають – найголовніше про гроші СЬОГОДНІ
Фото: "Укртрансгаз"

До кінця серпня поточного року ДТЕК Нафтогаз планує завершити буріння свердловини №34 глибиною понад 5,6 тис. м на Семиренківському газоконденсатному родовищі. Крім цього, в 2017 році компанія почне буріння однієї експлуатаційної та двох пошуково-розвідувальних свердловин з метою відкриття та освоєння нових перспективних об'єктів на глибинах понад 6 тис. м.

"Наша компанія продовжує демонструвати високі виробничі результати, і ми плануємо збільшити обсяги буріння свердловин вже в найближчі місяці. В той же час загальна динаміка зростання знизилася внаслідок погіршення ринкової кон'юнктури і регуляторного середовища в минулі періоди. Для інтенсивного розвитку українського видобутку газу вкрай необхідні рішучі дії держорганів щодо створення сприятливого інвестиційного та регуляторного середовища", – відзначив генеральний директор ДТЕК Нафтогаз Ігор Щуров.

Реклама

Підпишись на наш telegram

Лише найважливіше та найцікавіше

Підписатися

Реклама

Читайте Segodnya.ua у Google News

Реклама

Натискаючи на кнопку «Прийняти» або продовжуючи користуватися сайтом, ви погоджуєтеся з правилами використання файлів cookie.

Прийняти