ДТЕК Нафтогаз увійшов до числа лідерів екологічних змін в Україні

24 листопада 2020, 14:57

Инна Бабур Инна Бабур

ДТЕК Нафтогаз отримав нагороду за впровадження екологічних технологій у сфері газовидобування

ДТЕК Нафтогаз отримав нагороду "Еко-Оскар" в рамках проєкту "Еко-Трансформація" за впровадження екологічних технологій у газовидобутку. Мета проєкту – відзначити компанії, які мають апробовані успішні рішення із захисту навколишнього середовища і стимулюють екологічні зміни в державі.

Реклама

Генеральний директор ДТЕК Нафтогаз Ігор Щуров на врученні "Еко-Оскара"

Генеральний директор ДТЕК Нафтогаз Ігор Щуров на врученні "Еко-Оскара"

Організатори заходу підкреслили, що у ДТЕК Нафтогаз впроваджена система екологічного менеджменту ISO 14001:2015 і реалізуються проєкти, спрямовані на захист навколишнього середовища, на всіх етапах виробництва – від геологорозвідки і буріння до видобутку і підготовки газу.

Компанія успішно будує надглибокі свердловини із застосуванням провідних технологій утилізації відходів. Одна з них – безамбарний метод буріння, який відповідає світовим екологічним стандартам. Буровий шлам очищується за допомогою новітнього обладнання, яке дозволяє ефективно відокремити вибурену породу від бурового розчину. Надалі відходи передаються ліцензованим організаціям, а очищений розчин використовується повторно. Застосування сучасних бурових розчинів дозволяє зменшити утворення відходів після будівництва свердловин на 30% і скоротити використання водних ресурсів.

Реклама

Також експерти зазначили, що компанія застосовує інноваційні способи геологорозвідки, впроваджує екологічно чисті технологічні рішення на установках підготовки газу, які допомагають знизити обсяги викидів в атмосферу, і забезпечує регулярний екологічний моніторинг стану всіх компонентів навколишнього середовища на територіях присутності.

В тренді
Податки для заробітчан і французький мільярд – найголовніше про гроші СЬОГОДНІ
В тренді
Через війну в Ізраїлі МАУ скасувала авіарейси до Тель-Авіва: що робити з квитками
МАУ відкриває нові рейси з Києва і скасовує плату за зміну дати вильоту
В тренді
Долар в Україні знову подешевшав, євро припинив зростати: курс валют

Олефірівська УППГ ДТЕК Нафтогаз

Олефірівська УППГ ДТЕК Нафтогаз

"Відповідальне ставлення до навколишнього середовища, охорона праці та промислова безпека – ключовий принцип роботи нашої компанії. За 7 років ми інвестували в цей напрямок понад 250 млн грн. Ми впроваджуємо сучасні екологічні технології по всьому виробничому ланцюгу видобутку вуглеводнів. Таким чином, системні інвестиції та інновації дозволяють ДТЕК Нафтогаз не тільки збільшувати видобуток газу і наближати енергонезалежність України, а й сприяти збереженню екосистем", – підкреслив генеральний директор ДТЕК Нафтогаз Ігор Щуров.

Нагадаємо, що компанія ДТЕК визначила 12 цілей ООН у сфері сталого розвитку в якості своїх пріоритетів і включила їх у стратегію ESG.

Реклама

Підпишись на наш telegram

Лише найважливіше та найцікавіше

Підписатися

Реклама

Читайте Segodnya.ua у Google News

Реклама

Натискаючи на кнопку «Прийняти» або продовжуючи користуватися сайтом, ви погоджуєтеся з правилами використання файлів cookie.

Прийняти