ДТЕК Енерго наростив поставки вугілля марки Г для ТЕС на 10,4%

8 лютого 2018, 13:07

У січні зменшилася потреба в антрациті

У січні 2018 року теплоелектростанції станції ДТЕК Енерго отримали 1,4 млн тонн вугілля марки "Г", що на 10,4% більше за показник січня 2017 року. ДТЕК максимально постачає станції українським ресурсом, щоб виробляти електроенергію вітчизняного ресурсу для посилення енергонезалежності України.

Поставки імпортного антрациту на станції минулого місяця склали 207 тис. тонн. Це в 3,3 рази менше січня 2017 року, коли на станції ДТЕК надходив антрацит з власних підприємств на тимчасово неконтрольованої території.

У той же час поточна потреба в антрациті зменшилася завдяки перенесенню навантаження на ТЕС, що працюють на газовому вугіллі, а також реалізованому компанією проекту з перекладу двох блоків Придніпровської ТЕС на газове вугілля.

"Ми розуміємо, скільки палива необхідно нашим ТЕС для виконання головного завдання – підтримки стабільного енергопостачання українців. Своєчасні поставки і достатні запаси вугілля дозволяють нам впевнено говорити, що поточний опалювальний сезон в плані роботи енергосистеми стане найспокійнішим за останні кілька років", – зазначив директор з генерації електроенергії ДТЕК Енерго Сергій Куріленко.

Станом на 8 лютого, на складах ТЕС ДТЕК знаходиться 730 тис. тонн вугілля, з яких 268 тис. тонн антрациту.

Нагадаємо, ДТЕК продовжує реалізацію програми зі зниження залежності в імпортному вугіллі, що складається з трьох ключових кроків.

Крок №1 – переведення блоків з антрациту на газове вугілля. Крок №2 – забезпечення ТЕС вугіллям українського видобутку. І крок №3 – модернізацій потужностей ТЕС для ефективної і безперебійної роботи.

З найважливішими діями ДТЕК щодо забезпечення надійного енергопостачання України в осінньо-зимовий період можна ознайомитися на сайті.

Підпишись на наш telegram

Лише найважливіше та найцікавіше

Підписатися

Реклама

Читайте Segodnya.ua у Google News

Реклама

Натискаючи на кнопку «Прийняти» або продовжуючи користуватися сайтом, ви погоджуєтеся з правилами використання файлів cookie.

Прийняти