Дорожче, ніж в Європі: новорічне застілля "з'їдає" 50% місячного бюджету українців

24 грудня 2017, 04:16

Частування обходиться дуже дорого, а середні зарплати нижче, ніж у сусідів

АсоціаціяпостачальниківторговельнихмережпорівняласередніцінинафруктивПольщіівУкраїнііконстатувала,щополякиплатятьзанихістотноменше.Наприклад,вПольщіапельсинивиявилисямайжевдвічідешевше,ніжвУкраїні.Різницяу вартостімандаринівілимонівстановила15%.ТількибананивиявилисябільшдоступнимивУкраїні,алеаналітикипояснилицескромнимиапетитамипольськихпродавцівіособливостямимісцевогооподаткування.При цьому середня зарплата в Польщі в тричі вища, ніж в Україні – 750 євро проти 223 євро.  

Кореспонденти"Сегодня"порівняливитратинапродуктиізарплативрізнихкраїнахсвіту,івирахували,хтобільшевитратитьнаріздвяно-новорічнийстіл-українці,європейцічиамериканці.
Реклама

ЗскладаннямсвятковогоменюдопомоглаСвітлана-стейкизчервоної риби,запеченіовочі,салати.Частинупродуктівжінказаготовилазаздалегідь,наприклад,овочііконсерви.Господиняпідрахувала,щосвятковийстілдлясім'їздвомадітьмиобійдетьсямайжевпівторитисячігривень.

Іцетількиноворічнаніч,попередущеоднезастілля-наРіздво.СаменаньоговипадаютьосновнівитративАмерицііЄвропі.Різдвокатоликивідзначають25 грудня.

Частування,за словамимісцевихжителів,обійдетьсяв150доларів-ценавітьменше,ніжденнийзаробітокбільшостіамериканців.Так,середнязарплатавВашингтоні -близькоп'ятитисячдоларів.

"Наш рождественский ужин – это индейка, бобы, ветчина, зеленый салат и кокосовый торт на десерт. Это примерно полторы сотни долларов", – рассказывает жительница Вашингтона Петти.

НабагатобільшежителіСШАвитрачаютьнаподарунки.ЯкрозповівВікторзВашингтона,вціломупрезентиблизькимобходятьсябільшніжвтисячудоларів.

Європейцінасвятапроїдаютьбільше-200-300євронасім'ю.Алеценавряд чидесятачастинащомісячногодоходу.Наприклад,бельгійцівсередньомуотримують4 тисячієвро.Наріздвянийстілподаютьякделікатеси-фуа-гра,помідори,фаршированікреветкамиіяйцями-такітрадиційнуіндичку.

Реклама

Отже,всередньомуукраїнецьпід часзимовихсвятвитрачаєназастіллямайже50%відсередньоїпокраїнізарплатив8тисгрн.Європейцівкладаютьсяв9%віддоходу,їмвистачає300євро.Ітільки3%щомісячногобюджетувиділяютьнаРіздвоамериканці.

Нагадаємо,передНовимрокомбагатопідраховуютьфінанси,необхіднідлянакриттясвяткової"галявини"."Сегодня"підрахувала, у скільки обійдуться три варіанти меню з основних страв, розрахованих на різний гаманець: від скромногододоситьоб'ємистого.

Всі подробиці в спецтемі Зарплати в Україні

Підпишись на наш telegram

Лише найважливіше та найцікавіше

Підписатися

Реклама

Читайте Segodnya.ua у Google News

Реклама

Новини партнерів

Загрузка...

Новини партнерів

Загрузка...
загрузка...
Хочеш бути в курсі останніх подій?
Підпишись на повідомлення. Показуємо тільки термінові і важливі новини.
Хочу бути в курсі
Я ще подумаю
Будь ласка, зніміть блокування повідомлень в браузері!

Натискаючи на кнопку «Прийняти» або продовжуючи користуватися сайтом, ви погоджуєтеся з правилами використання файлів cookie.

Прийняти