Данилюк: Монетизація субсидій – це важливий крок для викорінення корупції

1 квітня 2018, 06:23

За словами Данилюка, монетизація субсидій на рівні домогосподарств остаточно унеможливить маніпуляції і завищення показників

Міністерство фінансів працює над монетизацією субсидій на рівні домогосподарств для викорінення корупції в цій сфері. Про це повідомив міністр фінансів Олександр Данилюк.

"Ми працюємо над монетизацією субсидій на житлово-комунальні послуги. Це важливий крок для викорінення корупції в цій сфері і переходу на прозору систему", – зазначив Данилюк.

За словами міністра, кінцевою метою міністерства фінансів є монетизація субсидій на рівні домогосподарств, по якій живі гроші будуть надаватися людям в руки.

Таким чином, вони зможуть оплачувати свої рахунки за фактично спожиті послуги, що також дозволить залишити собі частину грошей за рахунок економії енергоспоживання
.

Цечерговийетапреформи,іцеймеханізмбудесприятиенергоефективностітазабезпеченнюплатіжноїдисципліни,атакожбудепростимвреалізаціїіадмініструванні.

"Монетизація субсидій на рівні домогосподарств остаточно унеможливить маніпуляції і завищення показників. Ми вже зараз бачимо, куди йде кожна гривня. А до цього у нас не було такої інформації. І багато втрачають через це, тому що зараз – це реальні гроші, які можна відстежити", – додав міністр.

Як повідомлялося, 26 квітня 2017 року Кабінет міністрів прийняв рішення про монетизацію суми зекономленої субсидії на оплату газу і електроенергії.

На початку листопада минулого року уряд затвердив введення з 1 січня 2018 року механізму розрахунків з теплокомуненерго за поставлені населенню в рамках субсидій послуги "живими" грошима замість клірингових операцій взаємозаліку.
Реклама

Раніше Данилюк попросив Раду узаконити казино в Україні.

В тренді
Міст у Молдову і "золоті" огірки – найголовніше про гроші СЬОГОДНІ
ТакожміністрфінансівУкраїниОлександрДанилюкзаявив,щосумнівається в доцільності поетапного введення податку на виведений капітал(ПВК). Засловамиміністра,притакомупроцесівиникнутьдодатковіскладнощііплутанинавадмініструванні.

Підпишись на наш telegram

Лише найважливіше та найцікавіше

Підписатися

Реклама

Читайте Segodnya.ua у Google News

Реклама

Натискаючи на кнопку «Прийняти» або продовжуючи користуватися сайтом, ви погоджуєтеся з правилами використання файлів cookie.

Прийняти