Що їдять українці: цукор вчетверо більше норми, а фруктів занадто мало

5 листопада 2018 7:00

Олександр Панченко Олександр Панченко

В середньому на їжу йде 3 тис. грн на місяць. Левова частка – у м'яса і молочки

Українцізалишаютьсяхлебоїдамиіласунами,незважаючинаопублікованіщеріктомурекомендаціїМОЗпро те,якповиннавиглядати"Тарілказдоровогохарчування".ЦюособливістьнаціональногораціонузазначивпрезидентАсоціаціїдієтологівУкраїниОлегШвець,який проаналізував,якзарікзмінилосяменюсередньогоукраїнця.Такождієтологизапропонувалижурналісту"Сегодня"розповістипросвій звичайнийраціонхарчуванняідалисвоїкоментарі.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ

Що їмо

Реклама

За данимиДержслужбистатистики,середнійукраїнецьвитрачаєнахарчування3086грнвмісяць.Прицьомунам'ясоірибуйде496грн(16%витрат),намолокопродукти-298грн(10%),овочіікартопля-174грн(6%),хліб-153грн(5%),кондвироби-152грн(5%),фрукти-83грн(2,7%),яйця-58грн(2%),цукор-30грн(1%).Швецьзазначив,щосереднівитратинакондвиробиабохлібудвічібільше,ніж,наприклад,нафрукти,хочаповиннобутиоднаково,ащекраще,якщохлібзамінитиовочами:внихбільшевітамінівімінералівіменшекалорій.

"Всередньомунакожногоприпадає123гфруктівнадень,аправильнобудез'їдатидо300г,-кажедієтолог.-Овочівікартоплівсумівиходить493г надень(280+213г),алекорисніше,якщополовинукартоплізамінитибобовими-квасолею,горохом.Картоплятакожпотрібна, цеджерелокалію.Аоськількістьхлібавартоурізативдвічі,якікондвиробів,щотакожскоротитьспоживанняцукру,якогокоженукраїнецьз'їдаєвденьмайжевчетверо більшенорми-93гприрекомендованих25г,максимум50г".

Щодо молокопродуктівначебтонепогано:їмоїх640гнаденьприрекомендованих700г,алевменюпереважаютьтвердісири,сметана,аповиннобутибільшемолокаікефіру. Наразі,за словамиексперта,змінвраціонісередньогоукраїнцямайженемає.ТомупотрібнаподальшанаполегливароботаМОЗ,щобхарчуваннянаселеннясталозбалансованим,констатувавШвець.

--1_47

Журналістська кухня

Яквиднозінфографіки,вденномураціоніжурналіста"Сегодня"переважаютьмолокопродукти,солодощііборщзм'ясоміквасолею.ЗасловамиШвеця,такеменю-далекевідрекомендованогоМіністерством охорони здоров'я:вньомуперебірсолодкогоіфруктів,аосьзлаківмало,ібракуєриби.

"Борщдвічі на день-не обов'язково,затеможнасказати,щоовочівз'їденовнормі,аджевонинавітьу вареномувиглядімаловтрачаютьвітамінів.Вартододатицільнозерновогохліба,частковозамінитисирнакисломолочніпродукти",-зазначивексперт.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ

"Їжа – це весело"

Реклама

Олександр Панченко, журналіст "Сегодня":

- Марно сперечатися з експертом. Загалом мій раціон – досить здоровий, це визнав і фахівець. Колеги дивуються, чому борщ у мене і на обід, і на вечерю. Такий режим харчування виправданий графіком: приходжу додому о 21:00-22:00, зголоднілий, утриматися від рясної вечері малореально. А після вечірньої обжерливості вже нереально о 8:00 запхати в себе більше чашки кави з шматочком сиру, шоколадкою і кількома горішками. Практична відсутність сніданку – компенсація пізньої вечері, що дозволяє не набирати вагу. З іншого боку, дожити до обіду з таким сніданком непросто, і кілька яблук – підмога, що допомагає протриматися, поки настане час підкріпитися. І ще. Як сказала одна хороша людина, їжа – це весело. А не просто набір білків, жирів і вуглеводів. Тому ранкова чашка кави, шматочок сиру 12-18-місячної витримки, чорний-пречорний шоколад мені набагато приємніше, ніж, наприклад, нудна яєчня з тостом і корисний трав'яний чай. З цієї ж причини в моєму раціоні є не тільки борщ, але часом і пиво, і 20-30 г хорошого коньяку або віскі.

Підпишись на наш telegram

Лише найважливіше та найцікавіше

Підписатися

Реклама

Читайте Segodnya.ua у Google News

Реклама

Натискаючи на кнопку «Прийняти» або продовжуючи користуватися сайтом, ви погоджуєтеся з правилами використання файлів cookie.

Прийняти