Що буде з пенсіями під час воєнного стану: в Мінсоцполітики дали відповідь

27 листопада 2018, 10:32

Правила виплат соціальних допомог не змінюються, запевнили у відомстві

Обмеженьщодо виплати соціальної допомогитапенсійу зв'язкузвведенням в Україні воєнного стануне очікується.Про цезаявиливпрес-службіМіністерствасоціальноїполітики.

Реклама

"У зв'язку з рішенням про введення воєнного стану повідомляємо, що всі державні установи, що відповідають за впровадження соціальної політики, будуть працювати відповідно до звичайного графіку роботи", – наголошується в повідомленні.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ

Увідомствівпевнені,щовиплати небудутьперериватися.

"Таким чином, буде забезпечено безперебійне надання соціальної допомоги і всіх виплат населенню в штатному режимі. Ніяких обмежень по виплатах соціальних допомог і пенсій не буде". - зазначають у відомстві.

В Мінекономрозвитку раніше вже заявляли, що воєнний стан не вплине на економічну діяльність вУкраїні, оскільки покине передбаченовведеннябудь-якихобмежень.

В тренді
Озолотилися, але не дуже. Скільки заробили майнери біткоїну за місяць
Реклама

Також сайт "Сегодня" розібрався, як посилення російської агресії і воєнний стан вплине на економіку України. Експертипопереджають:панікастановитьдляекономікивелику небезпеку,ніж сам воєнний стан.Аосьдовгостроковінаслідкивданийчаспрогнозуватинеможливо.


Воєнний стан вУкраїнівводитьсявдесятиобластях,прилеглихдо російського кордону тав азовському ічорноморськомурегіонах.Ранішебувопублікований текст закону "Про введеня воєнного стану в Україні".

Всі подробиці в спецтемі Пенсійна реформа

Підпишись на наш telegram

Лише найважливіше та найцікавіше

Підписатися

Реклама

Читайте Segodnya.ua у Google News

Реклама

Натискаючи на кнопку «Прийняти» або продовжуючи користуватися сайтом, ви погоджуєтеся з правилами використання файлів cookie.

Прийняти