Білорусь вирішила позичити 1,5 млрд доларів на зовнішніх ринках

7 січня 2019, 19:56

На ситуацію із залученням фінансування може вплинути податковий маневр Росії

Білорусь зберігає плани щодо залучення в 2019 році 1,5 млрд доларів на зовнішніх ринках. Про це заявив міністр фінансів республіки Максим Єрмолович.

"У нас плани щодо обсягу залучення зовнішніх запозичень незмінні – 1,5 млрд доларів, які ми повинні на зовнішніх ринках знайти", – сказав Єрмолович.

У той же час він зауважив, що стратегія щодо виходу на ринок зовнішніх запозичень "може помінятися потенційно", з огляду на податковий маневр РФ. Відповідаючи на питання про те, чи стане це додатковим фактором ризику для інвесторів при покупці суверенних облігацій Білорусі, Єрмолович сказав, що "потенційно так
".

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ

Реклама

"Цеможепризвестидо зміноцінкиризиківінвестораприкупівлі державнихдовгостроковихоблігаційБілорусі.Алезнову ж таки,всезалежитьвідтого,які заходибудутьреалізовуватисявсерединікраїни",-зауваживглаваМінфінуБілорусі.

Нагадаємо,податковийманеврвРФможезмуситиБілорусьшукатиновихпостачальниківнафти.Сутьподатковогоманевруполягаєвтому,щодо 2024 року Москва має намірпоступовообнулитиекспортнімита на нафту, одночаснопіднявшиподатокнаїївидобуток.Податковийманеврпрямоб'є по інтересахБілорусі,якаотримуєвідРосіїнафтуза внутрішніми цінами,апродаєнафтопродукти-за світовими.

В тренді
У Рівному райраді за борги вимкнули воду: як викручуються чиновники без туалета (відео)

При цому ранішеБілорусь відмовиласявідкредитівМВФ,щоб не"шокуватинаселення". ОднаквМінськузапевнили,щопринциповихрозбіжностейзФондомне було.

Підпишись на наш telegram

Лише найважливіше та найцікавіше

Підписатися

Реклама

Читайте Segodnya.ua у Google News

Реклама

Натискаючи на кнопку «Прийняти» або продовжуючи користуватися сайтом, ви погоджуєтеся з правилами використання файлів cookie.

Прийняти