PayPal і Starbucks розповіли про свої плани стосовно України

17 жовтня 2018, 07:13

Анастасія Іщенко Анастасія Іщенко

Україна поки не є пріоритетною країною для PayPal

Довгий часвеликіміжнароднібрендиікомпаніїобходилиУкраїнустороною.Даліанонсівпро те,щоколи-небудьвонитакиз'являтьсяунасвкраїні,справине йшли.Алев 2018 роціситуаціязмінилася-вкінці серпнявКиєвівідкривсямагазиншведськоїмережіH&M,анедавноішведськакомпаніяIKEA заявила про те, що виходить на український ринок.

Реклама

Незважаючинате,щоміжнароднікомпаніїпоступовозаходятьнаукраїнськийринок,багато хто так ізалишаютьсятількивмріяхнаселенняіобіцянкахполітиків.Сайт"Сегодня"відправивзапитиввеликікомпаніїідізнався,чи вартонезабаромочікуватиїхпояви.

На початку 2018 р. мер Києва Віталій Кличко заявив, що сприятиме появі в столиці одного з найбільш очікуваних брендів – американської мережі кав'ярень Starbucks. Кличкосказав,щозробитьвсеможливедлязаходумережівУкраїні.У самійкомпанії,правда,заразналаштовані нетакпозитивно.НанашзапитвStarbucksвідповіли,щовонирозвиваютьсвійбізнесврегіоніEMEA(Європа,БлизькийСхідіАфрика),алевідкриватиторговіточкивУкраїніне входитьвїхплани.

"Starbucksзавждишукаєвідміннімісцядлякращогозадоволенняпотребнашихклієнтів,імипостійнооцінюємонашепортфоліо.Заразмияк і ранішезосередженінаобслуговуванніклієнтівурегіоніEMEAвнашихмагазинах,яківжеіснують,іунаснемаєпланіванонсувативідкриттяновихмагазиніввУкраїні",-розповілинамвкомпанії.

Не планирует заходить на украинский рынок и электронная платежная система PayPal. Недавно в Україні з'явилася дочірня компанія Xoom, яка запустила у нас транскордонні перекази. Но ее сервис сильно ограничен, поэтому о полноценном появлении PayPal речи не идет.

ПершийзаступникміністраекономічногорозвиткуіторгівліМаксим Нефьодов розповів, що влада намагається змінити ситуацію і привабити PayPal,алепокищоУкраїнане єдлянихпріоритетною.

Реклама

"ЗPayPalситуаціядужепроста.Мизаразне перебуваємовперелікупріоритетнихдлянихкраїн.Мидужесподіваємося,імиробимодоситьбагато,щобцяситуаціязмінилася",-зазначивНефьодов.

Упрес-службінамтакожвідповіли,щопокиніякиминовинамипорадувати неможуть.

"Мидійсноцінуємоінтерес,якийклієнтивУкраїніпроявилидоPayPal,алевданийчасне можемоповідомитиніякихновин",-пишутьвкомпанії.

Кріммережікав'яреньіплатіжноїсистемивУкраїнітакожнемаєвеликихмережшвидкогохарчування,кріммережіMсDonaldsіKFC.Наприклад,такихсвітовихгігантіввційсфері,якSubway,Burger King,Pizza Hutунаспростонемає.

Правда, в мережі Burger King нам відповіли, що вони не надають ніякої перспективної інформації про свій бізнес, тому, хто знає, можливо, в компанії і розглядають можливість виходу на український ринок.

Багато компаній, чиїх представництв немає в Україні, на наші запити не відповіли, а ось в компанії Amazon повідомили, що чутки і спекуляції вони і зовсім коментувати не будуть, тому про подальшу долю міжнародних бізнес-гігантів на українському ринку говорити не доводиться.

Більш детально про плани міжнародних компаній читайте в матеріалі сайту "Сегодня"
: Великі світові бренди: кого чекати в Україні і чому більшість не поспішає.

Підпишись на наш telegram

Лише найважливіше та найцікавіше

Підписатися

Реклама

Читайте Segodnya.ua у Google News

Реклама

Натискаючи на кнопку «Прийняти» або продовжуючи користуватися сайтом, ви погоджуєтеся з правилами використання файлів cookie.

Прийняти