Новий рекорд: Ботієвська вітрова електростанція в 2018 році збільшила виробництво "зеленої" електроенергії

17 січня 2019, 16:04

Виробленої на ВЕС екологічно чистої електроенергії достатньо для енергопостачання понад 330 тисяч домогосподарств протягом року

Ботієвська вітроелектростанція в 2018 році виробила рекордний за шість років експлуатації обсяг електроенергії – 665,6 млн кВт-год. Це на 5% більше, ніж в 2017 році. Зростання генерації вдалося досягти завдяки сприятливим погодним умовам і правильно організованою експлуатації обладнання.

Реклама

Виробленої на ВЕС екологічно чистої електроенергії достатньо для енергопостачання понад 330 тисяч домогосподарств протягом року. Також її може вистачити для потреб в електриці жителів Мелітопольского і Бердянського районів Запорізької області.

Для прикладу: щоб виробити такий обсяг електроенергії необхідно було б більш ніж 230 млн куб. м газу. Робота вітроелектростанції дозволила скоротити викиди СО2 в атмосферу на 700 тис. тонн.

Ботієвська вітрова електростанція – ефективний виробник "зеленої" електроенергії для України. Коефіцієнти готовності вітроустановок та інфраструктури ВЕС становлять 99,13% і 99,34% відповідно. Це означає, що станція працює на рівні кращих світових вітроенергетичних підприємств. При цьому коефіцієнт використання встановленої потужності Ботієвської ВЕС в минулому році склав 38%.

В тренді
Україна націлилася на 2 транші МВФ: які вимоги залишилося виконати

"Наші фахівці роблять все для того, щоб Ботієвська вітрова електростанція могла виробляти максимум електроенергії. Показники готовності обладнання та інфраструктури станції підтверджують це. І ми розраховуємо, що погодні умови дозволять нам в 2019 році виробити не менше екологічно чистої електроенергії для України, ніж в 2018 році", – зазначив керівник департаменту по експлуатації ДТЕК ВДЕ Андрій Журов.

Реклама

Портфель проектів ДТЕК ВДЕ в вітровій генерації складається з діючої Ботієвської ВЕС та проектів, що будуються – Приморської (2 черги) і Орловської вітроелектростанції. Всі ці об’єкти розташовані на території Запорізької області, що робить регіон лідером вітроенергетики в Україні.

Підпишись на наш telegram

Лише найважливіше та найцікавіше

Підписатися

Реклама

Читайте Segodnya.ua у Google News

Реклама

Натискаючи на кнопку «Прийняти» або продовжуючи користуватися сайтом, ви погоджуєтеся з правилами використання файлів cookie.

Прийняти