Нова система освітлення на ММК ім. Ілліча економить 60% електроенергії

27 грудня 2018, 17:04

Перехід на LED-освітлення для промислових підприємств – один з найпростіших способів істотно скоротити витрати на електроенергію

Результати енергоефективного проекту з модернізації освітлення в листопрокатному цеху на ММК ім. Ілліча підтвердили очікування металургів. 60% електроенергії економлять 2,2 тис. енергоефективних LED-світильників.

Реклама

Таке технічне рішення дозволить ММК ім. Ілліча за рік зберегти 7,2 млн кВт∙г на суму 11,3 млн грн. і скоротити викиди в еквіваленті 6440 тон СО2.

led_mmki_lpc30002

"Найголовніша мета проекту з модернізації освітлення досягнута – ми поліпшили умови праці для наших металургів і підвищили промислову безпеку. Рівень освітленості відповідає санітарним вимогам – від 200 до 750 люкс на різних ділянках виробництва. Модернізацію системи освітлення профінансувала і виконала "під ключ" компанія ДТЕК ЕСКО", – розповів генеральний директор ММК ім. Ілліча Тарас Шевченко.

В тренді
Оформлення субсидій по-новому: українцям підказали чотири способи
В тренді
Закони про пільгове розмитнення євроблях набрали чинності: чого чекати далі?
До України завезли сотні тисяч "євроблях"
В тренді
Транзит газу падає, втрати економіки зростають – найголовніше про гроші СЬОГОДНІ
Фото: "Укртрансгаз"

"Перехід на LED-освітлення для промислових підприємств – один з найпростіших способів істотно скоротити витрати на електроенергію. Енергосервісна компанія (ЕСКО) не тільки фінансує і виконує проект "під ключ", а й гарантує економію від 60 до 90% електроенергії на освітленні. Енергосервіс дозволяє підприємству-замовнику не відволікати власні кошти і ресурси на виконання таких ефективних проектів, а зосередитися на розвитку основного виробництва", – розповів директор ДТЕК ЕСКО Євген Бушма.

Реклама

led_mmki_lpc30003

led_mmki_lpc30004

Підпишись на наш telegram

Лише найважливіше та найцікавіше

Підписатися

Реклама

Читайте Segodnya.ua у Google News

Реклама

Натискаючи на кнопку «Прийняти» або продовжуючи користуватися сайтом, ви погоджуєтеся з правилами використання файлів cookie.

Прийняти