Метінвест підвищив заробітну плату на 15%

1 квітня 2019 13:40

Група Метінвест з 1 квітня цього року підвищила заробітну плату співробітникам своїх українських підприємств

Група Метінвест з 1 квітня цього року підвищила заробітну плату співробітникам своїх українських підприємств.

Реклама

Найбільшу прибавку до зарплати отримали ремонтники, інженери-технологи середньої кваліфікації і лінійні керівники. Підвищення не торкнулося керівників підприємств і співробітників керуючої компанії.

Також з квітня підприємства Групи перейшли на систему єдиного окладу: за кожною робочою професією закріплюється конкретний оклад. При цьому всі фахівці робітничих професій можуть отримати винагороду понад оклад, виходячи з індивідуальної оцінки ефективності.

Не пропусти!
Угорщина – Франція: онлайн-трансляція матчу Євро-2020
Угорщина - Франція на Євро-2020

Минулого року Метінвест переглядав рівень заробітних плат двічі: у квітні доходи співробітників зросли в середньому на 20%, а в жовтні – ще на 10%. 2018 року середня зарплата на підприємствах Групи в Україні становила близько 18 тис. грн.

"Ми підвищуємо заробітну плату найзатребуванішим робітникам на підприємствах, щоб залишатися конкурентоспроможними на ринку праці і підвищувати внутрішню ефективність. Наша мета – поступово скоротити розрив у доходах між українськими металургами і їх європейськими колегами. Створити умови для того, щоб українці не шукали заробітку за кордоном, а могли заробляти вдома, у своїй країні", – заявив генеральний директор Групи Метінвест Юрій Риженков:

Реклама

Всі подробиці в спецтемі Зарплати в Україні

Підпишись на наш telegram

Лише найважливіше та найцікавіше

Підписатися

Реклама

Читайте Segodnya.ua у Google News

Реклама

Натискаючи на кнопку «Прийняти» або продовжуючи користуватися сайтом, ви погоджуєтеся з правилами використання файлів cookie.

Прийняти