"Київенерго" встановило на ТЕЦ-6 обладнання, яке заощаджує 10% газу

26 лютого 2018, 17:10

Підвищення енергоефективності обладнання в умовах зростаючої вартості енергоресурсів – пріоритет усієї української енергетики

"Київенерго" завершило на ТЕЦ-6 будівництво унікального для України і Європи енергоефективного конденсаційного економайзера. Його будівництво розпочато 2017 року. А на початку цього року потужне сучасне обладнання після випробувань введено в експлуатацію і зараз працює в плановому режимі.

Основні ефекти побудованого на ТЕЦ-6 конденсаційного економайзера – це економія близько 10% палива (10 млн куб. м газу на рік, яких достатньо для забезпечення теплом 20 багатоповерхівок), збільшення теплової потужності водогрійного котла з 13 до 17 Гкал/год, а також скорочення атмосферних викидів вуглекислого газу на 20 тис. т на рік, оксидів азоту – на 18,8 т і оксидів вуглецю – на 10,6 т. Конденсаційний економайзер забирає з відхідних газів котла теплову енергію, яка використовується для підігріву мережної води зі зворотних тепломагістралей міста.

img_1022

img_1031

Підвищення енергоефективності обладнання в умовах зростаючої вартості енергоресурсів – пріоритет усієї української енергетики. Таке обладнання "Київенерго" встановило одним з перших в Європі, і сьогодні в Україні подібного за потужністю та якістю обладнання немає. Будівництво конденсаційного економайзера – найзначніший інвестиційний проект "Київенерго" на об'єктах столичної генерації 2017 року. Загальна вартість проекту становить 103 млн грн.

Починаючи з 2012 року загальна сума інвестицій ПАТ "Київенерго" в генеруючі потужності столиці перевищила 1,5 млрд грн.

Підпишись на наш telegram

Лише найважливіше та найцікавіше

Підписатися

Реклама

Читайте Segodnya.ua у Google News

Реклама

Новини партнерів

Загрузка...

Новини партнерів

Загрузка...
загрузка...

Натискаючи на кнопку «Прийняти» або продовжуючи користуватися сайтом, ви погоджуєтеся з правилами використання файлів cookie.

Прийняти