ДТЕК завершив проект з Radar Tech і сфокусується на роботі з європейським ринком стартапів

11 вересня 2019 11:05

Працюючи з Radar Tech, компанії вдалося зібрати 186 перспективних стартапів в енергетичній сфері

Innovation DTEK (дирекція з інновацій холдингу ДТЕК) не виключає можливості відновлення співпраці з Radar Tech, але в 2019-2020 роках буде сконцентрована на роботі з європейським ринком стартапів, повідомив директор з інновацій ДТЕК Емануеле Вольпе.

Реклама

"Radar Tech був для нас дуже важливим партнером минулого року, коли ми тільки починали нашу роботу зі стартапами. Нам потрібен був партнер, який працював би з скаутингом в Україні, оскільки ДТЕК – це українська компанія, і для нас було розумно починати саме з України. І те, що ми зробили з ними в минулого року, було більш ніж успішно... Але ми з ними все ще в дуже близьких відносинах і не виключаємо можливості почати нову акселеративну програму в найближчі кілька років", – заявив він.

За словами Вольпе, працюючи з Radar Tech, їм вдалося зібрати 186 перспективних стартапів в енергетичній сфері та в ході роботи відібрати 10 з них.

трьома з цієї десятки ми підписали контракти і вже впроваджуємо їх вирішення в своїх компаніях. У тому числі це стартап EverScan, який вже працює у нас", – заявив директор з інновацій ДТЕК.

За його словами, 2019 року було прийнято рішення не продовжувати роботу з Radar Tech, але вийти на європейський ринок.

Реклама

"Так почалася наша співпраця з KIC InnoEnergy. Це перший в Європі масштабний clean-tech партнер, який робить для нас скаутинг європейських стартапів", – зазначив він.

Не пропусти!
Перемогти Німеччину французам допоміг антирекорд: постарався Хуммельс
Хуммельс забиває гол у свої ворота

Вольпе розповів, що в рамках партнерської співпраці ДТЕК вже вдалося залучити до роботи близько 400 європейських стартапів, велика частина яких була залучена у співпраці з InnoEnergy.

Крім KIC InnoEnergy Innovation, DTEK також веде переговори з ще однією великою європейською краудсорсинговою компанією.

Як повідомлялося, енергохолдинг ДТЕК заявив про початок трансформації свого корпоративного університету в "інноваційну освітню бізнес-платформу" Academy DTEK і 21 лютого презентував навчальний майданчик на території UNIT.City, де він зайняв два поверхи нового шестиповерхового кампусу, загальна орендна площа якого становить 12 тис кв. м.

У ДТЕК агентству "Інтерфакс-Україна" повідомили, що за весь час існування Academy DTEK інвестиції холдингу в неї становили 338,7 млн ​​грн, що дозволило навчити 219 тис. осіб, розробити 2019 авторських навчальних програм і 45 затверджених МОН освітніх стандартів.

Реклама

У команді Academy DTEK понад 30 осіб, загальна кількість інституту внутрішніх тренерів перевищує 260 осіб.

Підпишись на наш telegram

Лише найважливіше та найцікавіше

Підписатися

Реклама

Читайте Segodnya.ua у Google News

Реклама

Натискаючи на кнопку «Прийняти» або продовжуючи користуватися сайтом, ви погоджуєтеся з правилами використання файлів cookie.

Прийняти