ДТЕК приєднався до Всесвітнього Економічного Форуму

21 жовтня 2019, 16:32

Новини компаній

Долучившись до ВЕФ, ДТЕК отримає можливість брати участь у стратегічному розвитку енергосектору на міждержавному рівні

ДТЕК став членом Всесвітнього Економічного Форуму (ВЕФ, World Economic Forum), міжнародної неурядової організації, діяльність якої спрямована на розвиток міжнародної співпраці. Таким чином ДТЕК став одним із представників енергетичного сектору у стратегічній спільноті ВЕФ разом з General Electric, ENGIE, Schneider Electric, Vattenfall та іншими компаніями – світовими лідерами енергетичної галузі.

Реклама

Про це йдеться в повідомленні компанії.

Долучившись ДТЕК матиме унікальну можливість брати участь у стратегічному розвитку енергетичного сектору на міждержавному рівні, виявляти ключові виклики для розвитку галузі і розвивати можливості для співпраці. Спільнотою ВЕФ піднімаються дуже важливі питання, такі як інтеграція енергетичних систем, рівноправний доступ до електричних мереж, діджиталізація в електроенергетиці, стабільність енергосистеми, а також зниження викидів енергетичної галузі.

Генеральний директор ДТЕК Максим Тімченко зазначив: "Це безпрецедентна можливість для ДТЕК – бути залученим до формування глобального порядку денного в енергетичній сфері, фокусуючись на сталому розвитку і забезпеченні позитивних зрушень в електроенергетичній сфері, які дадуть змогу забезпечити споживачів послугами високої якості. Ми підтримуємо ВЕФ у його прагненнях змінити світ на краще".

В тренді
Лоукостер SkyUp оголосив про "позапланові" рейси для заробітчан
SkyUp відкриє новий напрямок до Туреччини в грудні

ДТЕК також братиме участь у Платформі формування енергетичного майбутнього. Це група високого рівня з залученням різних стейкхолдерів для пошуку інноваційних рішень в енергетиці. Платформа об’єднує лідерів з урядових кіл, громадянського суспільства, компаній, що працюють у сфері енергетичних технологій, приватних інвесторів задля розробки рекомендацій щодо регулювання і політик, а також інноваційних моделей для інвестицій в інфраструктуру і розвиток галузі.

Реклама

"Відчувати себе на передовій всієї енергетичної галузі дуже важливо. ДТЕК лідирує в процесах переходу на відновлювані джерела енергії в Україні і підтримував перехід до нової ліберальної моделі на ринку електроенергії. Ми вболіваємо за впровадження нових реформ на українському енергоринку для того, щоб відповідати найкращим практикам Європи і світу. Ми будемо співпрацювати як з місцевими партнерами, так і з колегами поза межами України, щоб галузь енергетики розвивалась таким чином, аби найкраще забезпечувати потреби українців і покращувати ті екологічні умови, в яких вони живуть", – зазначив Максим Тимченко.

Підпишись на наш telegram

Лише найважливіше та найцікавіше

Підписатися

Реклама

Читайте Segodnya.ua у Google News

Реклама

Натискаючи на кнопку «Прийняти» або продовжуючи користуватися сайтом, ви погоджуєтеся з правилами використання файлів cookie.

Прийняти