ДТЕК Нафтогаз сплатив 1,9 млрд грн ренти за користування надрами до бюджету країни

28 березня 2019, 11:51

ПрАТ "Нафтогазвидобування" є найбільшим платником ренти серед приватних видобувних компаній

Загальна сума сплаченої ДТЕК Нафтогаз рентної плати за користування надрами за 2018 рік становила 1,9 млрд грн, що на 29% більше показників 2017 року.

Реклама

Так, ПрАТ "Нафтогазвидобування" (видобувний актив ДТЕК Нафтогаз) є найбільшим платником ренти серед приватних видобувних компаній.

Сума рентних відрахувань ДТЕК Нафтогаз до місцевих бюджетів Полтавської області, на території яких компанія здійснює видобуток вуглеводнів, становила 98,5 млн грн. Так, до обласного, районного, сільських та бюджетів об’єднаних територіальних громад компанія перерахувала:

  • 39,4 млн грн – до Полтавського обласного бюджету
  • 8,4 млн грн – до бюджету Мачухівскої ОТГ
  • 5,5 млн грн – до бюджету Савинцівської сільради
  • 11,4 млн грн – до бюджету Ковалівської сільради
  • 11,0 млн грн – до Миргородського районного бюджету
  • 22,8 млн грн – до Шишацького районного бюджету

Місцеві громади спрямували ці кошти на проекти з енергоефективності, підвищення якості медичних послуг та на облаштування соціальної інфраструктури.

В тренді
Лоукостер SkyUp оголосив про "позапланові" рейси для заробітчан
SkyUp відкриє новий напрямок до Туреччини в грудні

Нагадаємо, ДТЕК Нафтогаз – операційна компанія, яка відповідає за нафтогазовий напрям у структурі енергетичного холдингу ДТЕК. Генеральний директор ДТЕК Нафтогаз – Ігор Щуров.

Реклама

До портфелю активів ДТЕК Нафтогаз входять 2 газовидобувних підприємства – ПрАТ "Нафтогазвидобування" та ТОВ "Нафтогазрозробка", які ведуть розвідку та видобування вуглеводнів на трьох ліцензійних ділянках у Полтавській та Харківській області. Обсяг видобутку природного газу за результатами 2018 р. становив 1,65 млрд куб. м, газового конденсату – 52 тис. т.

Підпишись на наш telegram

Лише найважливіше та найцікавіше

Підписатися

Реклама

Читайте Segodnya.ua у Google News

Реклама

Натискаючи на кнопку «Прийняти» або продовжуючи користуватися сайтом, ви погоджуєтеся з правилами використання файлів cookie.

Прийняти